Professionelles Reinigungsmittel

online store
Side menu
Side menu

Środki Do Mycia Podłóg W Domach Opieki

Środki do mycia podłóg w domach opieki

O tym, że podłogi brudzą się najszybciej, wie każde dziecko. Wraz z wiekiem przekonujemy się, że skuteczność zwykle kroczy w parze z jakością. Ta prawda potwierdza się między innymi w temacie sprzątania – skuteczne mycie podłóg ułatwiają jakościowe detergenty

more

Zebraliśmy je w tej części naszego serwisu internetowego. Preparaty mają skoncentrowaną formę, przez co są bardzo wydajne i nie obciążają nadmiernie budżetu. Ich zaletą jest także to, że stężenie detergentu można dostosować do stopnia zabrudzeń podłogi. Duże opakowania są także przyjazne z punktu widzenia ochrony środowiska – nie generują tyle plastikowych odpadów co mniejsze, kupowane częściej pojemniki. Kolejnym atutem na koncie przedstawionych tutaj produktów jest możliwości ich aplikowania zarówno przy zmywaniu ręcznym, jak i maszynowym. O czym jeszcze warto wspomnieć? Z pewnością o tym, ze nasze środki do mycia podłóg w domach opieki nadają się do różnych typów nawierzchni – parkietów, paneli, kafelek, wykładzin.

Zadbaj o podłogę z marką Voigt

Świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, że utrzymanie czystości w sanatoriach, szpitalach, przychodniach czy domach opieki wymaga dużego zaangażowania i przywiązania do detali. Aby ułatwić to zadanie, wprowadziliśmy do oferty koncentraty do mycia podłoża. Ich receptura została zaprojektowana przez naszych inżynierów, a produkty powstały w polskiej fabryce – co pozwala dać nam gwarancję jakości na każdy z wyrobów sygnowany logo Voigt. Jesteśmy marką specjalizującą się w dostarczaniu profesjonalnych środków czystości. Na skuteczności i efektywności naszych wyrobów poznały się już tysiące Klientów w kilku krajach europejskich. Ty również możesz dołączyć do ich grona i przekonać się, że czyszczenie podłogi może być czystą przyjemnością. Sprawdź środki do mycia podłóg w domach opieki i przekonaj się, że inwestycja w czystość i bezpieczeństwo placówki szybko zaprocentuje uśmiechem personelu i podopiecznych DPS-u.

less
Polieren
Nabłyszczanie - Glanzpflege Bodenbeläge - H575
H575
Glanzpflege Bodenbeläge
Pojemność:
Siehe mehr
Polieren
Nabłyszczanie - Glanzpflege Parkett - H576
H576
Glanzpflege Parkett
Pojemność:
Siehe mehr
Fußböden und Bodenbelag
Podłogi i wykładziny - Boden Unterhaltsreiniger - Duft Mango & Lychee - H580
H580
Boden Unterhaltsreiniger - Duft Mango & Lychee
Pojemność:
Siehe mehr
Fußböden und Bodenbelag
Podłogi i wykładziny - Boden Unterhaltsreiniger - Duft Agave - H582
H582
Boden Unterhaltsreiniger - Duft Agave
Pojemność:
Siehe mehr
Grundreinigung
Gruntowne czyszczenie - Intensivreiniger, Super-Konzentrat - H590
H590
Intensivreiniger, Super-Konzentrat
Pojemność:
Siehe mehr
Grundreinigung
Gruntowne czyszczenie - Boden Grundreinigung - H591
H591
Boden Grundreinigung
Pojemność:
Siehe mehr