Professionelles Reinigungsmittel

online store
Side menu
Side menu

Profesjonalne Sprzątanie W Centrum Handlowym

Gruntowne czyszczenie w centrach handlowych

Galerie handlowe zyskują na popularności, stając się wielofunkcyjnymi obiektami na miarę potrzeb osób XXI wieku. W naszej zabieganej rzeczywistości doceniamy miejsca, w których możemy załatwić wiele rzeczy jednocześnie. Zakupy, obiad, spotkanie biznesowe, wizyta u lekarza, zaciągnięcie kredytu… to tylko początek długiej listy spraw, które można załatwić we współczesnym centrum handlowym.

more

Przemykający w pośpiechu po alejkach galerii klienci rzadko zdają sobie sprawę z wysiłku, z jakim wiąże się utrzymanie w czystości budynku, przez który codziennie przewijają się tysiące osób. Profesjonalne sprzątanie w centrum handlowym to trudne zadanie. Aby mu podołać, firmy odpowiedzialne za czystość i higienę muszą dysponować zaangażowanym personelem i narzędziami ułatwiającymi szybkie i skuteczne sprzątanie. Polska Marka Voigt od 30 lat projektuje i wytwarza środki czystości ze znakiem jakości – detergenty, dzięki którym firmy sprzątające są „na czysto” ze swoimi obowiązkami. W naszym katalogu nie mogło zabraknąć produktów umożliwiających gruntowne czyszczenie pomieszczeń w centrach handlowych. Zaprezentowane tu rozwiązania można wykorzystać zarówno do czyszczenia sklepów, toalet i innych powszechnie dostępnych powierzchni, a także zaplecza, magazynów i pomieszczeń socjalnych. Nasze zaawansowane preparaty sprawdzą się wszędzie tam, gdzie stosowanie uniwersalnych detergentów okazuje się być zbyt czasochłonne.

Profesjonalne sprzątanie w centrum handlowym jeszcze nigdy nie było tak proste

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy odtłuszczacz o właściwościach dezynfekcyjnych, środek do usuwania zapieczonych tłustych plan, preparat dezynfekujący o właściwościach antyodorowych, płyn do mechanicznego czyszczenia posadzek mikroporowatych oraz odplamiacz. Tak szeroki wachlarz narzędzi pozwala pozbyć się uporczywych zabrudzeń, osadów i zacieków. Dzięki stosowaniu profesjonalnych detergentów pomieszczenia będą schludne i pozbawione nieprzyjemnych zapachów, a przy tym wolne od patogenów, czyli dokładnie takie, jakich oczekują klienci centrów handlowych.

less
Grundreinigung
Gruntowne czyszczenie - Kraftreiniger für verkrustete Fettverschmutzungen, Aktivschaum - C402 ACTION FOAM
C402 ACTION FOAM
Kraftreiniger für verkrustete Fettverschmutzungen, Aktivschaum
Pojemność:
Siehe mehr
Grundreinigung
Gruntowne czyszczenie - Fleckenentferner - C404 STAIN REMOVER
C404 STAIN REMOVER
Fleckenentferner
Pojemność:
Siehe mehr
Grundreinigung
Gruntowne czyszczenie - Entfettung, Grundreinigung, Aktivschaum - C405 ULTRACLEAN FOAM
C405 ULTRACLEAN FOAM
Entfettung, Grundreinigung, Aktivschaum
Pojemność:
Siehe mehr
Grundreinigung
Gruntowne czyszczenie - Oberflächenentfettung - C445 ULTRAGREASE
C445 ULTRAGREASE
Oberflächenentfettung
Pojemność:
Siehe mehr
Grundreinigung
Gruntowne czyszczenie - Geruchsvernichter - C477 SMELLOFF
C477 SMELLOFF
Geruchsvernichter
Pojemność:
Siehe mehr
Grundreinigung
Gruntowne czyszczenie - Reinigung von mikroporösen Bodenbelägen - C479 MAXAL
C479 MAXAL
Reinigung von mikroporösen Bodenbelägen
Pojemność:
Siehe mehr