Professionelles Reinigungsmittel

online store
Side menu
Side menu

Środki Do Dezynfekcji Rąk Do Domów Opieki

Markowe środki do dezynfekcji rąk do domów opieki

Dezynfekcja dłoni stała się symbolem dbania o bezpieczeństwo swoje i bliskich podczas pandemii COVID-19. Istnieją miejsca, w których troska o higienę była istotna na długo przed pojawieniem się koronawirusa i kolejnych fal pandemii.

more

Mowa tu o ośrodkach, w których przebywają osoby cechujące się podwyższonym ryzykiem wystąpienia infekcji. W poczet ich pensjonariuszy wpisują się ludzie, których system immunologiczny nie jest w pełni sprawny. Może się tak dziać z racji zaawansowanego wieku, chorób współtowarzyszących lub niepełnosprawności. Aby należycie chronić je przed zagrożeniem zachorowania, warto zadbać o odkażanie dłoni. Tutaj z pomocą przychodzą środki do dezynfekcji rąk do domów opieki. W tej kategorii znajduje się m.in. żel do dezynfekcji rąk w wygodnym aplikatorze. Taki pojemnik może być ustawiony w newralgicznych punktach domu opieki – przy głównych drzwiach, przed wejściem na jadalnię czy na świetlicę. Ofertę uzupełniają serwowane w dużych opakowaniach dezynfekcyjne mydło w płynie oraz bezzapachowe mydło w płynie. Te dwa produkty świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie mydeł stosowanych w pokojach i łazienkach pensjonariuszy.

Voigt – preparaty zaprojektowane z myślą o najbardziej wrażliwych

Nasze środki do dezynfekcji rąk do domów opieki cechują się dużą skutecznością w eliminowaniu patogenów, zabrudzeń i przykrych zapachów. Są przy tym bardzo wydajne i delikatne dla różnych typów skóry. Zostały przebadane dermatologicznie. Nic dziwnego, że po produkty Voigt chętnie sięgają osoby odpowiedzialne za utrzymanie czystości w szpitalach, domach spokojnej starości, sanatoriach czy hospicjach. Nasza marka cieszy się zaufaniem w Polsce i za granicą. Od trzech dekad dostarczamy profesjonalne środki czystości wykorzystywane w różnych branżach. Autorskie receptury, pełna kontrola jakości podczas produkcji w naszej fabryce oraz doskonała znajomość potrzeb rynku pozwala nam tworzyć skuteczne i efektywne detergenty na miarę XXI wieku, czego najlepszym przykładem są środki do dezynfekcji rąk do domów opieki.

less
Handhygiene
Higiena rąk - Flüssigseife, ohne Duft - H610
H610
Flüssigseife, ohne Duft
Pojemność:
Siehe mehr
Handhygiene
Higiena rąk - Desinfekstionsseife, flüssig - H615
H615
Desinfekstionsseife, flüssig
Pojemność:
Siehe mehr