Professionelles Reinigungsmittel

online store
Side menu
Side menu

Profesjonalne Płyny Do Podłóg W Centrum Handlowym

Profesjonalne płyny do podłóg w centrum handlowym

Żyjemy w czasach, w których galerie handlowe są jednymi z najbardziej obleganych obiektów. Nic dziwnego, że każde średniej wielkości miasto chce mieć na swoim terenie centrum handlowe, a większe miejscowości mają po kilka obiektów tego typu. Taka popularność galerii sprawiała, że punkty handlowe niejako konkurują ze sobą o klientów.

more

Co mogą oceniać goście centrów handlowych? Wytycznych może być wiele: ilość i różnorodność sklepów, dojazd, pojemność parkingu, wystrój, zapach i muzyka w tle. Z całą pewnością do tej grupy należą też czystość i higiena, za które odpowiadają firmy sprzątające. Ich pracownicy uwijają się jak w ukropie, by witryny, meble, toalety i podłogi w galerii handlowej nie odstraszały gości. Skoro o posadzkach mowa, to warto dodać, że polska marka Voigt ma w swojej ofercie profesjonalne płyny do podłóg w centrum handlowym, które zadbają o korzystne wrażenie klientów zaraz po przekroczeniu progu budynku.

Centra handlowe na błysk gotowe

Produkujemy profesjonalne detergenty od trzydziestu lat, więc świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, co cenią sobie firmy sprzątające. Z jednej strony liczy się wysoka skuteczność – usuwanie plam, zacieków i przebarwień, z drugiej wydajność – możliwość szybkiego mycia wielu metrów kwadratowych przy zastosowaniu niewielkiej ilości detergentu. Obie wytyczne spełniają nasze profesjonalne płyny do podłóg w centrum handlowym. Skoncentrowana formuła pozwala dobrać roztwór do stopnia zabrudzeń. Detergenty szybko odparowują z podłogi lub wykładziny, nie pozostawiają smug, a przy tym tworzą ochronną warstwę ułatwiającą kolejne sprzątanie. Ich użytkownicy doceniają fakt, że umyta w ten sposób podłoga nie wymaga spłukiwania, wycierania na sucho czy polerowania, co znacznie skraca czas poświęcony na sprzątanie. Ponadto zaprezentowane tu płyny cechuje przyjemny, nieinwazyjny zapach. Mamy także niskopieniący koncentrat do maszynowej pielęgnacji twardych posadzek: PCV, terazzo, gres, lastriko, granit itp.

less
Fußböden und Bodenbelag
Podłogi i wykładziny - Alkoholreiniger für Fußböden - C331 FLOOR EASY
C331 FLOOR EASY
Alkoholreiniger für Fußböden
Pojemność:
Siehe mehr
Fußböden und Bodenbelag
Podłogi i wykładziny - Alkoholreiniger für Fußböden - C341 FLOOR PROTECT
C341 FLOOR PROTECT
Alkoholreiniger für Fußböden
Pojemność:
Siehe mehr
Fußböden und Bodenbelag
Podłogi i wykładziny - Reinigung von Bodenflächen - C351 FLOOR SMART
C351 FLOOR SMART
Reinigung von Bodenflächen
Pojemność:
Siehe mehr
Fußböden und Bodenbelag
Podłogi i wykładziny - Pflegender Fußbodenreiniger für Reinigungsautomaten, schaumarm - C368 FLOOR MATIC
C368 FLOOR MATIC
Pflegender Fußbodenreiniger für Reinigungsautomaten, schaumarm
Pojemność:
Siehe mehr