Professionelles Reinigungsmittel

online store
Side menu
Side menu

Środki Do WC

Profesjonalne środki do WC

Utrzymanie porządku w centrach logistycznych to złożone zagadnienie. W grę wchodzą bowiem czystość i higiena nie tylko na halach magazynowych, ale także w pomieszczeniach socjalnych i toaletach. Z myślą o kompleksowym myciu łazienek stworzyliśmy gamę produktów SANIT. Są to środki do WC gwarantujące utrzymanie czystości i higieny nawet w najbardziej obleganych toaletach.

more

Stosując produkty przedstawione w tej kategorii, z łatwością pozbędziesz się uporczywych plam, zacieków i kłopotliwych przebarwień. Czyszczona powierzchnia będzie też wolna od patogenów – grzybów, bakterii i wirusów. Zgromadzone tu środki do WC są bezwzględne dla brudu, za to neutralne w kontakcie ze skórą. Wśród ich atutów warto wymienić też fakt, że nie zostawiają intensywnego chlorowego zapachu, co zdarza się w przypadku aplikowania produktów konkurencji. Z produktami SANIT z łatwością umyjesz muszle klozetowe, umywalki, brodziki, pisuary i inne elementy armatury łazienkowej. Dodajmy, że większość zebranych tu produktów ma formę koncentratu, co pozwala na dopasowanie roztworu do stopnia zabrudzeń. Skoncentrowana formuła pozwala na bardziej ekonomiczne sprzątanie i zmniejsza ilość plastikowych opakowań, w których sprzedawane są standardowe detergenty.

Trzy dekady doświadczenia w branży zobowiązują

Voigt od trzydziestu lat projektuje i produkuje profesjonalne środki czystości, doceniane w Polsce i za granicą. Z naszych rozwiązań ochoczo korzystają firmy, dla których czystość i higiena mają priorytetowe znaczenie. Są wśród nich m.in. hotele, restauracje, pensjonaty, centra logistyczne, galerie handlowe, centra konferencyjne, szkoły, uczelnie, biblioteki, szpitale i domy spokojnej starości. Klienci doceniają skuteczność i efektywność środków czystości sygnowanych logo Voigt, a nasza marka jest kolejnym dowodem na to, że warto stawiać na rodzime produkty. Przekonaj się o tym osobiście i odkryj potencjał czystości, jaki oferują profesjonalne środki do WC spod znaku Voigt SANIT.

less
Sanitäre Einrichtungen
Sanitariaty - Sanitär-Unterhaltsreiniger | Aktivschaum - C101 SANIT FOAM
C101 SANIT FOAM
Sanitär-Unterhaltsreiniger | Aktivschaum
Pojemność:
Siehe mehr
Sanitäre Einrichtungen
Sanitariaty - Sanitär-Unterhaltsreiniger - C131 SANIT EASY
C131 SANIT EASY
Sanitär-Unterhaltsreiniger
Pojemność:
Siehe mehr
Sanitäre Einrichtungen
Sanitariaty - Flächenreiniger für Sanitär- und Spa-Bereich - C132 SANIT ALKA
C132 SANIT ALKA
Flächenreiniger für Sanitär- und Spa-Bereich
Pojemność:
Siehe mehr
Sanitäre Einrichtungen
Sanitariaty - Flächenreiniger für Sanitär- und Spa-Bereich - C159 SANIT OXY
C159 SANIT OXY
Flächenreiniger für Sanitär- und Spa-Bereich
Pojemność:
Siehe mehr
Sanitäre Einrichtungen
Sanitariaty - Sanitär-Grundreiniger - C169 SANIT STRONG
C169 SANIT STRONG
Sanitär-Grundreiniger
Pojemność:
Siehe mehr