Professionelles Reinigungsmittel

online store
Side menu
Side menu

Profesjonalne Zapachy Do Pomieszczeń

Profesjonalne zapachy do pomieszczeń handlowych

Spece od marketingu dokładnie zdają sobie sprawę z potencjału sprzedażowego, jaki niesie z sobą odpowiednia atmosfera. Co konkretnie mamy na myśli? Szereg czynników odpowiadających za to, jak klient czuje się na zakupach. W lepsze samopoczucie, a tym samych większą chęć do wydawania pieniędzy, może wprawić nas nastrojowa muzyka, odpowiedni wystrój sklepu czy przejrzysta aranżacja przestrzeni handlowej.

more

W sprzedaży bezpośredniej ważny jest także zapach. Dokładnie! Zmysł powonienia nie ma co prawda decydującego zdania podczas zakupów (nie licząc kosmetyków i perfum), ale przyjemny zapach może sprawiać, że kupujący będą bardziej skłonni do odwiedzania naszego sklepu. Aby dopełnić przyjemności zakupów gościom galerii handlowych, warto zadbać także o zapach w toaletach. Tu z pomocą przychodzą profesjonalne zapachy do pomieszczeń sygnowane logo Voigt. Zebraliśmy je w tej sekcji. Znajdziesz tu odświeżacze powietrza o zapachu drzewa sandałowego, świeżego prania, bryzy, pomarańczy, kwiatowym, morskim, fantazyjnym. Większość z nich występuje w butelce z atomizerem, co znacznie ułatwia aplikację.

Voigt – tak pachnie czystość

Polska marka Voigt cechuje się holistycznym podejściem do tematu dbania o czystość w restauracjach, pensjonatach, hotelach, szkołach, szpitalach, bibliotekach i innych obiektach użyteczności publicznej. Tworząc naszą, nie zapomnieliśmy również o sektorze sprzedaży detalicznej. Świetnie zdajemy sobie sprawę ze skali wyzwania, z jakim mierzą się firmy odpowiadające za utrzymanie porządku w centrach handlowych i innych obiektach, w których codziennie pojawiają się tysiące osób. Z myślą o właśnie takich wymaganiach tworzymy skuteczne i wydajne detergenty. Są wśród nich profesjonalne zapachy do pomieszczeń sanitarnych, szatni, basenów, natrysków itd. Z powodzeniem można je aplikować również w pomieszczeniach galerii handlowych. Sprawdź ofertę Voigt i zaczerpnij świeżego… spojrzenia na kompleksowe podejście do tematu czystości w obiektach handlowych.

less
Düfte
Zapachy - Lufterfrischer, Meeresduft - C900 FRESH OCEAN
C900 FRESH OCEAN
Lufterfrischer, Meeresduft
Pojemność:
Siehe mehr
Düfte
Zapachy - Lufterfrischer, Meeresduft - C901 FRESH
C901 FRESH
Lufterfrischer, Meeresduft
Pojemność:
Siehe mehr
Düfte
Zapachy - Lufterfrischer, Flowers - C902 FRESH FLOWER
C902 FRESH FLOWER
Lufterfrischer, Flowers
Pojemność:
Siehe mehr
Düfte
Zapachy - Lufterfrischer, Fantasy - C903 FRESH FANTASY
C903 FRESH FANTASY
Lufterfrischer, Fantasy
Pojemność:
Siehe mehr
Düfte
Zapachy - Lufterfrischer, Sadelholz - C904 FRESH PREMIUM
C904 FRESH PREMIUM
Lufterfrischer, Sadelholz
Pojemność:
Siehe mehr
Düfte
Zapachy - Lufterfrischer, Duft frische Wäsche - C905 FRESH LAUNDRY
C905 FRESH LAUNDRY
Lufterfrischer, Duft frische Wäsche
Pojemność:
Siehe mehr
Düfte
Zapachy - Lufterfrischer, Orange - C906 FRESH ORANGE
C906 FRESH ORANGE
Lufterfrischer, Orange
Pojemność:
Siehe mehr