Side menu
Side menu

Środki Do Mycia Podłóg W Domach Opieki

Środki do mycia podłóg w domach opieki

O tym, że podłogi brudzą się najszybciej, wie każde dziecko. Wraz z wiekiem przekonujemy się, że skuteczność zwykle kroczy w parze z jakością. Ta prawda potwierdza się między innymi w temacie sprzątania – skuteczne mycie podłóg ułatwiają jakościowe detergenty

more

Zebraliśmy je w tej części naszego serwisu internetowego. Preparaty mają skoncentrowaną formę, przez co są bardzo wydajne i nie obciążają nadmiernie budżetu. Ich zaletą jest także to, że stężenie detergentu można dostosować do stopnia zabrudzeń podłogi. Duże opakowania są także przyjazne z punktu widzenia ochrony środowiska – nie generują tyle plastikowych odpadów co mniejsze, kupowane częściej pojemniki. Kolejnym atutem na koncie przedstawionych tutaj produktów jest możliwości ich aplikowania zarówno przy zmywaniu ręcznym, jak i maszynowym. O czym jeszcze warto wspomnieć? Z pewnością o tym, ze nasze środki do mycia podłóg w domach opieki nadają się do różnych typów nawierzchni – parkietów, paneli, kafelek, wykładzin.

Zadbaj o podłogę z marką Voigt

Świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, że utrzymanie czystości w sanatoriach, szpitalach, przychodniach czy domach opieki wymaga dużego zaangażowania i przywiązania do detali. Aby ułatwić to zadanie, wprowadziliśmy do oferty koncentraty do mycia podłoża. Ich receptura została zaprojektowana przez naszych inżynierów, a produkty powstały w polskiej fabryce – co pozwala dać nam gwarancję jakości na każdy z wyrobów sygnowany logo Voigt. Jesteśmy marką specjalizującą się w dostarczaniu profesjonalnych środków czystości. Na skuteczności i efektywności naszych wyrobów poznały się już tysiące Klientów w kilku krajach europejskich. Ty również możesz dołączyć do ich grona i przekonać się, że czyszczenie podłogi może być czystą przyjemnością. Sprawdź środki do mycia podłóg w domach opieki i przekonaj się, że inwestycja w czystość i bezpieczeństwo placówki szybko zaprocentuje uśmiechem personelu i podopiecznych DPS-u.

less
Polishing
Nabłyszczanie - Floor care and protection formula - H575
H575
Floor care and protection formula
Pojemność:
See more
Polishing
Nabłyszczanie - Parquet floor care and protection formula - H576
H576
Parquet floor care and protection formula
Pojemność:
See more
Floors and carpeting
Podłogi i wykładziny - Regular cleaning of floors with a Mango and Lychee fragrance - H580
H580
Regular cleaning of floors with a Mango and Lychee fragrance
Pojemność:
See more
Floors and carpeting
Podłogi i wykładziny - Regular cleaning of floors with an Agave fragrance - H582
H582
Regular cleaning of floors with an Agave fragrance
Pojemność:
See more
Deep cleaning
Gruntowne czyszczenie - Super-concentrated floor cleaner - H590
H590
Super-concentrated floor cleaner
Pojemność:
See more
Deep cleaning
Gruntowne czyszczenie - Deep cleaning of floors - H591
H591
Deep cleaning of floors
Pojemność:
See more