Side menu
Side menu

Środki Do Dezynfekcji Rąk Dla Zakładów Spożywczych

Markowe środki do dezynfekcji rąk dla zakładów spożywczych


Istnieją branże, dla których utrzymanie czystości i higieny nie jest jedynie kaprysem kadry zarządzającej lub próbą wpasowania się w aktualne trendy. Dla sektora spożywczego i przetwórczego bezpieczeństwo pracy jest najwyższym priorytetem, a zaniedbania w tej materii mogą prowadzić do poważnych kłopotów – zarówno po stronie zakładu pracy (kontrole, opóźnienia, kary związane z niewywiązaniem się z umowy, utrata zaufania w oczach kontrahentów itd.), jak i Klientów (kłopoty ze zdrowiem).
  more
Aby zapobiec problemom tego typu, warto wyposażyć zakład spożywczy w niezawodne preparaty dezynfekcyjne. Oto one! W tej części naszego serwisu znajdują się środki do dezynfekcji rąk dla zakładów spożywczych. Zaprezentowane tutaj produkty pozwolą kompleksowo zadbać o higienę dłoni pracowników pracujących z żywnością i wyrobami spożywczymi. W ofercie posiadamy bezzapachowe mydło w płynie, żel do dezynfekcji i preparat łączący w sobie właściwości dwóch pierwszych – czyli dezynfekcyjne mydło w płynie. Środki wykazują działanie bakteriobójcze, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze, dzięki czemu skutecznie eliminują zagrożenia zakażenia patogenami. Są jednocześnie neutralne w kontakcie z pożywieniem oraz bezpieczne nawet dla delikatnej skóry z tendencją do przesuszania się. Dodajmy, że wskazane tu produkty skutecznie eliminują nieprzyjemne zapachy będące nieodzownym „urokiem” pracy przy przetwórstwie żywności.

Voigt – strażnik czystych rąk


Marka Voigt od trzech dekad dostarcza na europejskie rynki profesjonalne środki czystości. Opracowane na podstawie autorskich receptur detergenty pozwalają utrzymać porządek i bezpieczeństwo pod kontrolą, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Z naszych produktów korzystają przedstawiciele branży HoReCa oraz inne firmy zobligowane do stosowania norm wynikających z systemu HACCP. Voigt proponuje skuteczne i efektywne środki do dezynfekcji rąk dla zakładów spożywczych, dzięki którym utrzymasz wysoki poziom bezpieczeństwa na zakładzie pracy i ciągłość produkcji.
  less
Hand hygiene
Higiena rąk - Non-fragrance liquid soap - H610
H610
Non-fragrance liquid soap
Pojemność:
See more
Hand hygiene
Higiena rąk - Liquid disinfectant soap - H615
H615
Liquid disinfectant soap
Pojemność:
See more