Side menu
Side menu

Toaleta W Restauracji - Dobry Środek Do Czyszczenia Toalet

Toaleta w restauracji lub hotelu może być naprawdę czysta!

Klienci często dzielą się z nami wyzwaniami, z którymi przychodzi im się mierzyć w codziennej pracy. Jednym z najczęściej wymienianych problemów jest utrzymanie czystości w WC. Czy istnieje dobry środek do czyszczenia toalet? Który preparat daje najlepsze efekty, a przy tym nie rujnuje firmowego budżetu?

more

Wieloletnie doświadczenie w branży HoReCa sprawia, że czujemy się upoważnieni do odpowiedzi na te pytania. Profesjonalne środki czystości dedykowane do czyszczenia sanitariatów sygnowane logo Voigt robią przysłowiową różnicę i sprawiają, że toaleta w restauracji będzie lśniła. W tej części naszego serwisu internetowego zebraliśmy preparaty, które pozwolą zadbać o czystość i higienę w tym pomieszczeniu. A o tym, że warto troszczyć się o porządek w WC niech świadczy fakt, że wizyta w łazience również waży na ogólnych odczuciach gości z pobytu w lokalu.

Dobry środek do czyszczenia toalet w rozsądnej cenie? To możliwe!

Voigt od prawie trzydziestu lat opracowuje autorskie receptury środków czystości. Nasze wyroby są produkowane w polskiej fabryce i sprzedawane na rynkach w kilku europejskich krajach. Za każdą recepturą stoi wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów oraz rzetelne testy. Skuteczność rozwiązań potwierdzają sami użytkownicy, którzy chętnie wracają do naszych produktów. Klienci doceniają także preparaty przeznaczone do czyszczenia toalet. Są wśród nich koncentraty do mycia podłóg, żel do dezynfekcji muszli klozetowych, płyn do czyszczenia powierzchni szklanych oraz środki do mycia ceramiki i kafelek. Zastosowanie tych środków gwarantuje, że każdy element wyposażenia łazienki – armatura, posadzka, kafelki, blaty czy lustra będą pięknie się prezentować i wzbudzać uznanie. Środki do czyszczenia toalet mają skoncentrowaną formułę, w rezultacie czego korzystanie z ich usług jest tańsze od standardowych produktów dostępnych w drogeriach. Używając koncentratów, generujemy mniej plastikowych odpadów, co sprawia, że nasze preparaty są także przyjazne dla środowiska.

less
Glass panes, furniture and equipment
Szyby, meble, sprzęty - Glass cleaner - H521
H521
Glass cleaner
Pojemność:
See more
Acid preparations
Preparaty kwasowe - Regular cleaning of bathrooms - H540
H540
Regular cleaning of bathrooms
Pojemność:
See more
Acid preparations
Preparaty kwasowe - Fragrance toilet gel disinfectant - SANITARIATY-ŻEL VC541
SANITARIATY-ŻEL VC541
Fragrance toilet gel disinfectant
Pojemność:
See more
Acid preparations
Preparaty kwasowe - Lime scale and dirt cleaner - H544
H544
Lime scale and dirt cleaner
Pojemność:
See more
Floors and carpeting
Podłogi i wykładziny - Regular cleaning of floors with a Mango and Lychee fragrance - H580
H580
Regular cleaning of floors with a Mango and Lychee fragrance
Pojemność:
See more
Floors and carpeting
Podłogi i wykładziny - Regular cleaning of floors with an Agave fragrance - H582
H582
Regular cleaning of floors with an Agave fragrance
Pojemność:
See more