Side menu
Side menu

Środki Do Mycia Ścian - Środek Do Czyszczenia Ścian

Profesjonalne środki do mycia ścian

W niektórych zakładach pracy gruntowne porządki robi się nie tylko od święta. Wszędzie tam, gdzie liczy się bezkompromisowa higiena, warto zadbać o czystość ze znakiem jakości. Jak to zrobić?
  more
Z pewnością ważną rolę odgrywa tu częstotliwość sprzątania – częste mycie skraca życie patogenom, a także pozwala wyeliminować zabrudzenia, które z biegiem czasu stałby się kłopotliwe do usunięcia. Jednak regularność to nie jedyny czynnik sukcesu w tej materii, istotne jest nie tylko to, jak często, ale także to, czym sprzątamy. Voigt oddaje do dyspozycji Klientów różnorodne produkty do mycia zakładów przetwórczych, kuchni, restauracji, szpitali, stołówek, a także szatni, saun, obiektów SPA i wellness. W tak szeroko zakrojonym asortymencie nie mogło zabraknąć środków do czyszczenia ścian. Zebraliśmy je w tej sekcji. Są to środki do mycia ścian w zakładach przetwórczych i magazynach spożywczych, a także w hotelach, kuchniach, uzdrowiskach – czyli wszędzie tam, gdzie obowiązują zaostrzone standardy higieny. Nasze preparaty mają formę koncentratów, co ma potrójne korzyści. Pierwszą z nich jest obniżenie kosztów czyszczenia. Dwie kolejne zalety to mniej odpadów w postaci zużytych opakowań oraz możliwość dopasowania stężenia roztworu do stopnia zabrudzeń. Środek do czyszczenia ścian jest dostępny w dwóch wersjach – z fosforanami i bez. Oba detergenty z łatwością radzą sobie z tłustymi smugami i osadami.

Voigt wyznacza standardy bezpieczeństwa w branży spożywczej


Ofertę w tej sekcji uzupełnia preparat do mycia lodówek i przedmiotów stali szlachetnej. Produkt ten nie tylko usuwa plamy, ale także neutralizuje odory i jest bezpieczny dla mytych powierzchni. Ten koncentrat kwasowy stanowi niezawodny i wydajny środek do czyszczenia ścian urządzeń chłodniczych. Voigt, nieprzerwanie od trzydziestu lat, projektuje i dostarcza profesjonalne środki czystości zdające egzamin w nawet najbardziej wymagających obszarach. Na ich właściwościach poznali się restauratorzy i hotelarze na kilku europejskich rynkach. Autorskie receptury, przygotowywane w oparciu o konsultacje z odbiorcami, zastosowanie najnowszych technologii i własne zaplecze R&D pozwalają utrzymać marce Voigt jakość, której może pozazdrościć nam konkurencja.
  less
Acid preparations
Preparaty kwasowe - Cleaning of refrigerators, cold stores, and stainless steel surfaces - H630
H630
Cleaning of refrigerators, cold stores, and stainless steel surfaces
Pojemność:
See more
Deep cleaning
Gruntowne czyszczenie - Phosphate-free cleaner for greasy dirt - H641
H641
Phosphate-free cleaner for greasy dirt
Pojemność:
See more
Deep cleaning
Gruntowne czyszczenie - Grease remover - H642
H642
Grease remover
Pojemność:
See more