Side menu
Side menu

Profesjonalne środki myjące do sklepów

Voigt: dbanie o czystość mamy w DNA

Sprzątanie może kojarzyć się z podatkami – nie ma wiele wspólnego z powszechnie rozumianą przyjemnością i, podobnie jak opłaty fiskalne, jest obowiązkowe. Konieczność utrzymywania porządku wzrasta, gdy mówimy o lokalach usługowych, firmach produkcyjnych, zakładach spożywczych, sklepach czy placówkach leczniczych – wszędzie tam, gdzie liczy się higiena i nienaganny wygląd.

more

 Zadanie to wydaje się być dużo łatwiejsze do wykonania, jeśli stawiamy na sprawdzonych partnerów. Jednym z nich jest polska marka Voigt, od 30 lat projektująca i produkująca środki czystości według własnych receptur. Nasze rozwiązania zmieniają narrację o sprzątaniu, sprawiając, że ta czynność jest widziana w zupełnie innym świetle. Profesjonalne środki myjące do sklepów, hoteli, pensjonatów, szkół, szpitali, zakładów spożywczych, piekarni oraz cukierni ułatwiają utrzymanie porządku i wyśrubowanych standardów w każdym pomieszczeniu. Nasza oferta odpowiada na zróżnicowane zapotrzebowanie – w katalogu znajdziesz płyny do mycia podłóg, mebli, powierzchni płaskich, szkła, ceramiki, tworzyw sztucznych oraz stali szlachetnej.

Profesjonalne środki myjące do sklepów, cukierni i piekarni

W tej sekcji serwisu zebraliśmy preparaty do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń. Są wśród nich koncentraty do mycia podłóg oraz środek kwasowy do usuwania zabrudzeń i osadów mineralnych. Dysponujemy również detergentami do mycia lodówek, chłodni i przedmiotów wykonanych ze stali szlachetnej. Ważną część asortymentu stanowią płyny do usuwania spieczonych zabrudzeń, przypaleń i tłustych plam. Te ostatnie są szczególnie przydatne w piekarniach i cukierniach, do czyszczenia koszów, blach i akcesoriów piekarniczych. Przedstawione tu środki łączą w sobie efektywność i skuteczność, są przy tym bardzo wydajne i bezpieczne dla personelu sprzątającego. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak proste może być sprzątanie, gdy do dyspozycji masz profesjonalne środki myjące do sklepów, cukierni i piekarni.

less
Acid preparations
Preparaty kwasowe - Lime scale and dirt cleaner - H544
H544
Lime scale and dirt cleaner
Pojemność:
See more
Polishing
Nabłyszczanie - Stainless steel cleaning and polishing - H560
H560
Stainless steel cleaning and polishing
Pojemność:
See more
Acid preparations
Preparaty kwasowe - Cleaning of refrigerators, cold stores, and stainless steel surfaces - H630
H630
Cleaning of refrigerators, cold stores, and stainless steel surfaces
Pojemność:
See more
Deep cleaning
Gruntowne czyszczenie - Phosphate-free cleaner for greasy dirt - H641
H641
Phosphate-free cleaner for greasy dirt
Pojemność:
See more
Deep cleaning
Gruntowne czyszczenie - Grease remover - H642
H642
Grease remover
Pojemność:
See more
Deep cleaning
Gruntowne czyszczenie - Burnt dirt and scorch remover - H644
H644
Burnt dirt and scorch remover
Pojemność:
See more
Deep cleaning
Gruntowne czyszczenie - Grease remover - H652
H652
Grease remover
Pojemność:
See more