Side menu
Side menu

Zmywarki Przemysłowe - Płyny Do Zmywarek Przemysłowych

Zmywarki przemysłowe znajdziemy w każdej profesjonalnej kuchni hotelowej i restauracyjnej. Same urządzenia nie stanowią jednak całości recepty na czyste i błyszczące naczynia oraz szkło, które są wizytówką każdej restauracji. Aby zmywarki profesjonalne mogły pracować optymalnie, muszą zostać w nich zastosowane odpowiednie detergenty i nabłyszczacze. Produkty te możesz znaleźć w ofercie branżowych środków czystości horecaline na stronie internetowej sklep.voigt.pl.

more

Jakie powinny być detergenty przeznaczone do zmywarek przemysłowych?

Aby zmywarki przemysłowe były naprawdę skuteczne i starannie czyściły nawet najbardziej zabrudzone naczynia, warto sięgnąć po profesjonalne płyny. Co to oznacza? Przede wszystkim mamy tu na uwadze optymalną skuteczność mycia w bardzo niskich stężeniach roboczych. Owocuje to efektywnością kosztową oraz mniejszą emisją do środowiska naturalnego. Kolejną cechą jest brak wpływu twardości wody na efekty mycia. Profesjonalne detergenty do zmywarek przemysłowych powinny być również bezpieczne dla urządzeń, do których są przeznaczone.

Oprócz detergentów, do procesu skutecznego mycia w zmywarkach przemysłowych niezbędne są profesjonalne nabłyszczacze. Są one stosowane w drugiej części cyklu mycia, a ich zadaniem jest przyspieszenie procesu suszenia naczyń i szkła oraz zneutralizowanie osadów mineralnych z wody. Efektem końcowym są naczynia lśniące i bez smug. Należy pamiętać o odpowiednim dozowaniu zarówno detergentu, jak i nabłyszczacza do zmywarki przemysłowej.

Jak dbać o zmywarki przemysłowe?

Zmywarki przemysłowe będą sprawnie funkcjonować przez długi czas, jeśli zadbasz o nie w prawidłowy sposób. Przede wszystkim należy stosować wyłącznie specjalistyczne detergenty, przeznaczone do tego typu urządzeń. Właśnie takie są produkty Voigt. Równie ważne jest także regularne serwisowanie zmywarki oraz pamiętanie o takich czynnościach jak codzienne opróżnianie i napełnianie zbiornika na wodę w zmywarce przemysłowej. Zawartość związków mineralnych w wodzie ma też ogromne znaczenie dla długowieczności i niezawodności zmywarek przemysłowych. Jeżeli nie posiadamy lub nie jestesmy w stanie zamontować stacji uzdatniania wody, należy regularnie przeprowadzac proces odkamieniania zmywarki. Do tego celu niezbędny będzie dla nas odkamieniacz. Z jego pomocą usuniemy osady mineralne ze zmywarki przemysłowej i przedłużymy jej czas użytkowania w lokalu gastronomicznym.

Zmywarki przemysłowe wymagają odpowiedniej pielęgnacji, aby prawidłowo działać. Właśnie dlatego opracowaliśmy specjalną formułę branżowych środków czystości, które nie tylko pozwalają starannie umyć i nabłyszczyć naczynia, ale również są w pełni bezpieczne dla sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego sklepu voigt.pl.

less
Commercial dishwashers
Zmywarki przemysłowe - Industrial dishwasher heavy-duty detergent - H691S
H691S
Industrial dishwasher heavy-duty detergent
Pojemność:
See more
Commercial dishwashers
Zmywarki przemysłowe - Industrial dishwasher chlorine detergent - H691CL
H691CL
Industrial dishwasher chlorine detergent
Pojemność:
See more
Commercial dishwashers
Zmywarki przemysłowe - Industrial dishwasher rinse aid - H692
H692
Industrial dishwasher rinse aid
Pojemność:
See more
Commercial dishwashers
Zmywarki przemysłowe - Industrial dishwasher highly concentrated rinse aid - H692K
H692K
Industrial dishwasher highly concentrated rinse aid
Pojemność:
See more
Commercial dishwashers
Zmywarki przemysłowe - Industrial dishwasher neutral rinse aid - H692N
H692N
Industrial dishwasher neutral rinse aid
Pojemność:
See more
Commercial dishwashers
Zmywarki przemysłowe - Descaling formula - H693
H693
Descaling formula
Pojemność:
See more