Side menu
Side menu

Środki Do Zmywarek Gastronomicznych

Profesjonalne środki do zmywarek Voigt

Idealnie umyte naczynia i sztućce to znak rozpoznawczy każdej szanującej się restauracji. Niezależnie od tego, czy mówimy o restauracji w hotelu, pensjonacie, centrum konferencyjnej czy też o lokalu gastronomicznym działającym samodzielnie, błyszcząca zastawa jest nieodłącznym elementem przyjmowania gości.

more

Marka Voigt jest kontrahentem wielu przedsiębiorstw operujących w branży HoReCa. Jako zaufany partner dobrze znamy potrzeby firm, z którymi współpracujemy. Wiele z nich uskarżało się na problem z doczyszczaniem talerzy, sztućców, garnków, kubków, szklanek czy kieliszków. Z myślą o nich wprowadziliśmy do naszej oferty środki do zmywarek przemysłowych. Są wśród nich detergenty do mycia i płyny do nabłyszczania. Skoncentrowana formuła sprawia, że prezentowane tu produkty są nie tylko bardzo skuteczne, ale również ekonomiczne. Środki do zmywarek są dostępne w różnych opakowaniach: 5, 10 i 20 litrów. Produkty zdają egzamin zarówno w miękkiej, jak i średnio twardej wodzie. Dozowanie detergentów powinno zależeć od stopnia twardości wody i jej ciśnienia w zmywarce. Optymalne parametry mogą doradzić serwisanci Voigt, którzy podpowiedzą, jakie ustawienia urządzenia mogą zapewnić maksymalne efekty.

Czysta kuchnia w restauracji? Z nami to możliwe!

Oferta profesjonalnych środków do czyszczenia holistycznie odpowiada na potrzeby zgłaszane przez reprezentantów sektora HoReCa. Ważny segment naszej oferty stanowią preparaty służące do czyszczenia kuchni, sanitariatów i sal restauracyjnych. Niespełna trzy dekady doświadczenia na tym wymagającym rynku pozwoliło nam stworzyć rozpoznawalną markę, która cieszy się zaufaniem kupujących w Polsce, Niemczech, Czechach, Bułgarii, Wielkiej Brytanii i kilku innych europejskich krajach. Środki są produkowane w Polsce, a autorskie receptury tworzone są w naszym centrum R&D. Wszystko to przekłada się na pięciogwiazdkową jakość produktów. Doceniają ją najbardziej wymagający Klienci, dla których czystość i higiena są priorytetem prowadzenia działalności.

less
Commercial dishwashers
Zmywarki przemysłowe - Industrial dishwasher chlorine detergent - H691CL
H691CL
Industrial dishwasher chlorine detergent
Pojemność:
See more
Commercial dishwashers
Zmywarki przemysłowe - Industrial dishwasher heavy-duty detergent - H691S
H691S
Industrial dishwasher heavy-duty detergent
Pojemność:
See more
Commercial dishwashers
Zmywarki przemysłowe - Industrial dishwasher highly concentrated rinse aid - H692K
H692K
Industrial dishwasher highly concentrated rinse aid
Pojemność:
See more
Commercial dishwashers
Zmywarki przemysłowe - Industrial dishwasher neutral rinse aid - H692N
H692N
Industrial dishwasher neutral rinse aid
Pojemność:
See more