Side menu
Side menu

Środki Dezynfekujące Do Centrów Handlowych

Środki dezynfekujące do centrów handlowych

Oblegane centra handlowe mogą być siedliskiem bakterii, wirusów i grzybów. Zapanowanie nad czystością i higieną w wielkopowierzchniowych obiektach handlowych, w których codziennie pojawia się tysiące osób, to spore wyzwanie. Firmy zarządzające centrami handlowymi starają się mu sprostać, zatrudniając profesjonalne ekipy sprzątające.

more

Dobrym rozwiązaniem wydają się być także stacje dezynfekujące, upowszechnione w trakcie pandemii COVID-19. Tego typu narzędzia mogą ułatwiać klientom samodzielne dbanie o higienę. Zwykle instaluje się je przy wejściu do galerii lub w toaletach. Stacje dezynfekujące pozwalają szybko i bez zbędnego frasunku pozbyć się zarazków bytujących na dłoniach. W dozownikach powinien znaleźć się przebadany dermatologicznie płyn do dezynfekcji dłoni. Taki właśnie jest Vimedin Skin Gel – żel do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. O jego skuteczności niech świadczy fakt, że środek ten z powodzeniem nadaje się do stosowania zarówno w centrach handlowych, jak i szpitalach, gabinetach medycznych, ośrodkach opieki paliatywnej, gabinetach kosmetycznych czy fermach hodowlanych. Vimedin Skin Gel jest na tyle bezpieczny dla wrażliwej dermy, że jego usług z powodzeniem mogą korzystać dzieci i posiadacze skóry skłonnej do podrażnień.

Detergenty i środki dezynfekujące do centrów handlowych

Jedną ze składowych sukcesów naszej marki jest umiejętne wsłuchiwanie się w zapotrzebowanie rynku. Współpracujemy z naszymi kontrahentami już na etapie projektowania środków, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować preparaty dopasowane do specyfiki konkretnych branż. Mając na uwadze potrzeby sektora handlowego, stworzyliśmy serię środków do utrzymania czystości w galeriach handlowych. Wśród nich nie mogło zabraknąć płynu do dezynfekcji dłoni. Wybierz wieloletnie doświadczenie kryjące się za marką Voigt i postaw na Vimedin Skin Gel – profesjonalne środki dezynfekujące do centrów handlowych.

less
No matching products found