Profesjonalne Środki Utrzymania Czystości

sklep internetowy
Menu boczne
Menu boczne

Środki Do Mycia Podłóg W Domach Opieki

Środki do mycia podłóg w domach opieki

O tym, że podłogi brudzą się najszybciej, wie każde dziecko. Wraz z wiekiem przekonujemy się, że skuteczność zwykle kroczy w parze z jakością. Ta prawda potwierdza się między innymi w temacie sprzątania – skuteczne mycie podłóg ułatwiają jakościowe detergenty

więcej

Zebraliśmy je w tej części naszego serwisu internetowego. Preparaty mają skoncentrowaną formę, przez co są bardzo wydajne i nie obciążają nadmiernie budżetu. Ich zaletą jest także to, że stężenie detergentu można dostosować do stopnia zabrudzeń podłogi. Duże opakowania są także przyjazne z punktu widzenia ochrony środowiska – nie generują tyle plastikowych odpadów co mniejsze, kupowane częściej pojemniki. Kolejnym atutem na koncie przedstawionych tutaj produktów jest możliwości ich aplikowania zarówno przy zmywaniu ręcznym, jak i maszynowym. O czym jeszcze warto wspomnieć? Z pewnością o tym, ze nasze środki do mycia podłóg w domach opieki nadają się do różnych typów nawierzchni – parkietów, paneli, kafelek, wykładzin.

Zadbaj o podłogę z marką Voigt

Świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, że utrzymanie czystości w sanatoriach, szpitalach, przychodniach czy domach opieki wymaga dużego zaangażowania i przywiązania do detali. Aby ułatwić to zadanie, wprowadziliśmy do oferty koncentraty do mycia podłoża. Ich receptura została zaprojektowana przez naszych inżynierów, a produkty powstały w polskiej fabryce – co pozwala dać nam gwarancję jakości na każdy z wyrobów sygnowany logo Voigt. Jesteśmy marką specjalizującą się w dostarczaniu profesjonalnych środków czystości. Na skuteczności i efektywności naszych wyrobów poznały się już tysiące Klientów w kilku krajach europejskich. Ty również możesz dołączyć do ich grona i przekonać się, że czyszczenie podłogi może być czystą przyjemnością. Sprawdź środki do mycia podłóg w domach opieki i przekonaj się, że inwestycja w czystość i bezpieczeństwo placówki szybko zaprocentuje uśmiechem personelu i podopiecznych DPS-u.

mniej
Nabłyszczanie
Nabłyszczanie - Nabłyszczanie i zabezpieczanie podłóg - H575
H575
Nabłyszczanie i zabezpieczanie podłóg
Pojemność:
Zobacz więcej
Nabłyszczanie
Nabłyszczanie - Nabłyszczanie i zabezpieczanie parkietów - H576
H576
Nabłyszczanie i zabezpieczanie parkietów
Pojemność:
Zobacz więcej
Podłogi, wykładziny
Podłogi i wykładziny - Mycie bieżące podłóg - zapach mango-liczi - H580
H580
Mycie bieżące podłóg - zapach mango-liczi
Pojemność:
Zobacz więcej
Podłogi, wykładziny
Podłogi i wykładziny - Mycie bieżące podłóg - zapach agawy - H582
H582
Mycie bieżące podłóg - zapach agawy
Pojemność:
Zobacz więcej
Gruntowne czyszczenie
Gruntowne czyszczenie - Doczyszczanie podłóg. Superkoncentrat - H590
H590
Doczyszczanie podłóg. Superkoncentrat
Pojemność:
Zobacz więcej
Gruntowne czyszczenie
Gruntowne czyszczenie - Mycie gruntowne podłóg - H591
H591
Mycie gruntowne podłóg
Pojemność:
Zobacz więcej