Profesjonalne Środki Utrzymania Czystości

sklep internetowy
Menu boczne
Menu boczne

Środki Do Dezynfekcji Rąk Do Domów Opieki

Markowe środki do dezynfekcji rąk do domów opieki

Dezynfekcja dłoni stała się symbolem dbania o bezpieczeństwo swoje i bliskich podczas pandemii COVID-19. Istnieją miejsca, w których troska o higienę była istotna na długo przed pojawieniem się koronawirusa i kolejnych fal pandemii.

więcej

Mowa tu o ośrodkach, w których przebywają osoby cechujące się podwyższonym ryzykiem wystąpienia infekcji. W poczet ich pensjonariuszy wpisują się ludzie, których system immunologiczny nie jest w pełni sprawny. Może się tak dziać z racji zaawansowanego wieku, chorób współtowarzyszących lub niepełnosprawności. Aby należycie chronić je przed zagrożeniem zachorowania, warto zadbać o odkażanie dłoni. Tutaj z pomocą przychodzą środki do dezynfekcji rąk do domów opieki. W tej kategorii znajduje się m.in. żel do dezynfekcji rąk w wygodnym aplikatorze. Taki pojemnik może być ustawiony w newralgicznych punktach domu opieki – przy głównych drzwiach, przed wejściem na jadalnię czy na świetlicę. Ofertę uzupełniają serwowane w dużych opakowaniach dezynfekcyjne mydło w płynie oraz bezzapachowe mydło w płynie. Te dwa produkty świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie mydeł stosowanych w pokojach i łazienkach pensjonariuszy.

Voigt – preparaty zaprojektowane z myślą o najbardziej wrażliwych

Nasze środki do dezynfekcji rąk do domów opieki cechują się dużą skutecznością w eliminowaniu patogenów, zabrudzeń i przykrych zapachów. Są przy tym bardzo wydajne i delikatne dla różnych typów skóry. Zostały przebadane dermatologicznie. Nic dziwnego, że po produkty Voigt chętnie sięgają osoby odpowiedzialne za utrzymanie czystości w szpitalach, domach spokojnej starości, sanatoriach czy hospicjach. Nasza marka cieszy się zaufaniem w Polsce i za granicą. Od trzech dekad dostarczamy profesjonalne środki czystości wykorzystywane w różnych branżach. Autorskie receptury, pełna kontrola jakości podczas produkcji w naszej fabryce oraz doskonała znajomość potrzeb rynku pozwala nam tworzyć skuteczne i efektywne detergenty na miarę XXI wieku, czego najlepszym przykładem są środki do dezynfekcji rąk do domów opieki.

mniej
Higiena rąk
Higiena rąk - Bezzapachowe mydło w płynie - H610
H610
Bezzapachowe mydło w płynie
Pojemność:
Zobacz więcej
Higiena rąk
Higiena rąk - Dezynfekcyjne mydło w płynie - H615
H615
Dezynfekcyjne mydło w płynie
Pojemność:
Zobacz więcej