Professionelles Reinigungsmittel

online store
Side menu
Side menu

Nabłyszczacz Do Paneli I Parkietów - Nabłyszczacz Do Stali Nierdzewnej - Nabłyszczacz Do Podłóg

Srebrna grupa produktowa obejmuje preparaty do nabłyszczania podłóg i stali szlachetnej.
more
Nabłyszczacz Do Paneli I Parkietów - Nabłyszczacz Do Stali Nierdzewnej - Nabłyszczacz Do Podłóg - Voigt

Aby podłogi, parkiety i powierzchnie ze stali nierdzewnej były naprawdę starannie wyczyszczone, warto zastosować profesjonalne preparaty dostępne w sklepie voigt.pl, które umożliwią nabłyszczanie paneli podłogowych.

Dlaczego warto wybrać nabłyszczacz do podłóg Voigt?

Nabłyszczacz do podłóg Voigt, nałożony bezpośrednio na posadzkę znacząco poprawia jej wygląd. Posadzka jest błyszcząca, a jej kolor bardziej intensywny. Nabłyszczacz do podłóg zabezpiecza posadzkę tworząc na niej specjalną trwałą powłokę, która spowolni osadzanie się brudu i kurzu. Uzyskany w ten sposób efekt zapewne zostanie doceniony przez gości Państwa obiektu.

Nabłyszczacz do parkietów Voigt jest również bardzo prosty w użyciu. Najpierw należy oczyścić podłogę z kurzu i innych powstałych wcześniej zanieczyszczeń. Gdy będzie już sucha, przy pomocy mopa rozprowadź równomiernie najpierw jedną, potem drugą warstwę preparatu. Na bieżąco możesz również stosować roztwór płynu, aby zachować efekt na dłużej.

Co wyróżnia płyn do nabłyszczania stali nierdzewnej Voigt?

Płyn do nabłyszczania stali nierdzewnej umożliwia dokładne wyczyszczenie powierzchni takich jak windy, balustrady, poręcze, stalowe wyposażenie kuchni. Po dokładnym zaaplikowaniu nadaje stali wyjątkowy połysk. Nabłyszczacz do stali nierdzewnej zapobiega również zbyt szybkiemu osadzaniu się brudu. Jak wszystkie preparaty Voigt, wyróżnia się profesjonalną formułą, która umożliwia naprawdę dokładne i sprawne polerowanie wszelkich elementów stalowych. Wystarczy nanieść płyn na ściereczkę i rozprowadzić na odtłuszczonej wcześniej powierzchni.

Nabłyszczacz do podłóg i parkietów oraz środki przeznaczone do polerowania stali nierdzewnej, które znajdziesz w sklepie internetowym www.sklep.voigt.pl, wyróżniają się niezwykłą skutecznością. Polecamy je do zastosowań profesjonalnych. Dzięki nim każda powierzchnia będzie wyjątkowo czysta i lśniąca.

less
Polieren
Nabłyszczanie - Edelstahl Glanz-Reiniger - H560
H560
Edelstahl Glanz-Reiniger
Pojemność:
Siehe mehr
Polieren
Nabłyszczanie - Glanzpflege Bodenbeläge - H575
H575
Glanzpflege Bodenbeläge
Pojemność:
Siehe mehr
Polieren
Nabłyszczanie - Glanzpflege Parkett - H576
H576
Glanzpflege Parkett
Pojemność:
Siehe mehr