Professionelles Reinigungsmittel

online store
Side menu
Side menu

Odświeżacz Powietrza Do Hoteli - Zapachy Do Hoteli - Zapachy Do Toalet - Usuwanie Nieprzyjemnych Zapachów

O atmosferze panującej w hotelu decyduje wiele różnych czynników. Jednym z nich jest zapach. Odświeżacze powietrza do hoteli, które dostępne są w sklepie internetowym voigt.pl, pomogą Ci w pozbyciu się nieprzyjemnych aromatów.

more

Jakie zapachy do hoteli znajdziesz w ofercie voigt.pl?

Na naszej stronie internetowej oferujemy odświeżacze powietrza do hoteli w kilku nutach zapachowych. Są to między innymi produkty o zapachu leśnym, owocowym, czy drzewa sandałowego. Szczególną popularnością cieszy odświeżacz powietrza o nucie świeżego prania. Jest on bardzo subtelny i przyjemny, dlatego spodoba się wszystkim gościom lokalu. Oczywiście wszystkie z naszych zapachów są odpowiednio wyważone tak, aby nie były w żaden sposób przytłaczające.

Nasze produkty sprawdzą się również jako zapachy do toalet. Należy rozpylić je za muszlą WC lub do pojemnika na szczotkę do toalety. W innych pomieszczeniach wystarczy zastosować produkt w rogach przy podłodze, aby zapach był delikatny. Najlepsze efekty uzyskasz, stosując odświeżacz powietrza do hotelu raz na 12 godzin w ilości 1 do 2 doz w zależności od metrażu pomieszczenia.

Dlaczego warto sięgnąć po odświeżacze do powietrza do hoteli?

Odświeżacze powietrza przede wszystkim umożliwiają usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Efekt, nawet przy zastosowaniu niewielkiej ilości produktu, będzie naprawdę długotrwały. Znacznie ułatwi to zachowanie poczucia czystości i świeżości nie tylko w pomieszczeniach sanitarnych, ale również w całym obiekcie. Zapachy do hoteli Voigt sprawdzą się nawet w pomieszczeniach o dużej wilgotności czy palarniach, z których usuną nieprzyjemną woń, zastępując ją przyjemnym aromatem.

Odświeżacz powietrza do hoteli przyda się w każdym lokalu. Aby wypróbować sprawdzone, długotrwałe i pięknie pachnące odświeżacze, zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu internetowego voigt.pl. Dzięki aplikacji świeżych zapachów jeszcze lepiej zatroszczysz się o dobre samopoczucie gości i personelu Twojego hotelu, a nieprzyjemne zapachy nie będą już problemem.

less
Düfte
Zapachy - Long Life Deo Raumduft - Wald - H533
H533
Long Life Deo Raumduft - Wald
Pojemność:
Siehe mehr
Düfte
Zapachy - Long Life Deo Raumduft - Orange - H534
H534
Long Life Deo Raumduft - Orange
Pojemność:
Siehe mehr
Düfte
Zapachy - Long Life Deo Raumduft - Fantasie - H535
H535
Long Life Deo Raumduft - Fantasie
Pojemność:
Siehe mehr
Düfte
Zapachy - Long Life Deo Raumduft - Mango & Lychee - H536
H536
Long Life Deo Raumduft - Mango & Lychee
Pojemność:
Siehe mehr
Düfte
Zapachy - Long Life Deo Raumduft - Premium - H537
H537
Long Life Deo Raumduft - Premium
Pojemność:
Siehe mehr
Düfte
Zapachy - Lufterfrischer, Geruchsvernichter - Duft frische Wäsche - H538
H538
Lufterfrischer, Geruchsvernichter - Duft frische Wäsche
Pojemność:
Siehe mehr