Professionelles Reinigungsmittel

online store
Side menu
Side menu

Naturalne Odświeżacze Powietrza - Odświeżacz Do Powietrza

Odświeżacz do powietrza i neutralizator odorów w jednym

Na ogóle wrażenia z pobyt w danym miejscu składa się wiele zmiennych. Gra kolorów, wystrój, oświetlenie, meble i sprzęt, a także porządek czy dźwięki mogą świadczyć o tym, jak czujemy się w konkretnym pomieszczeniu. Jednym z czynników odpowiedzialnych za samopoczucie użytkowników danego miejsca jest zapach.

more

W tej sekcji zebraliśmy naturalne odświeżacze powietrza i środki zapachowe dla firm sprzątających. Zaprezentowane zapachy są zamknięte w ergonomicznych opakowaniach z atomizerem, co przekłada się na łatwość użytkowania. Uwagę zwraca także różnorodność zapachów. Każdy z nich charakteryzuje się wysoką wydajnością, bezpieczeństwem aplikowania oraz zdolnością do niwelowania nieprzyjemnej woni (neutralizator odorów). Przekłada się to na uniwersalne zastosowanie w różnych pomieszczeniach takich jak placówki handlowo-usługowe, biurowe, palarnie, a także w pomieszczeniach sanitarnych. W ofercie znajdują się m.in. zapachy cytrusowe, kwiatowe oraz perfumowane.

Odświeżacz powietrza w płynie lub sprayu pomoże zadbać o dobrą atmosferę

Wiedza, pomysłowość i otwarcie na nowe technologie pozwoliło nam zdobyć pozycję rynkowego lidera w segmencie profesjonalnych środków czystości. Mimo upływu lat pozostajemy wierni swojemu zamiłowaniu do jakości i innowacyjności. To właśnie w oparciu o te dwa filary opracowujemy receptury nowoczesnych detergentów, które z powodzeniem odpowiadają na różnorodne oczekiwania firm XXI wieku. Wśród naszych wyrobów nie mogło zabraknąć środków dbających o przyjemny zapach. Dzięki nim Twoi Klienci, pracownicy, pacjenci lub goście będą chcieli raz jeszcze wziąć głęboki oddech. Odświeżacz powietrza w spray jest intuicyjne prosty w aplikacji, a wydzielany zapach jest naturalny, przyjemny i mało inwazyjny. Nasze innowacyjne produkty z funkcją neutralizacji odorów nie mają wiele wspólnego z intensywnymi środkami chemicznymi, z jakimi może się kojarzyć mocny odświeżacz powietrza. Sprawdź ofertę zapachową marki Voigt i zadbaj o wszystkie zmysły swoich gości.

less
Düfte
Zapachy - Lufterfrischer, Meeresduft - C900 FRESH OCEAN
C900 FRESH OCEAN
Lufterfrischer, Meeresduft
Pojemność:
Siehe mehr
Düfte
Zapachy - Lufterfrischer, Meeresduft - C901 FRESH
C901 FRESH
Lufterfrischer, Meeresduft
Pojemność:
Siehe mehr
Düfte
Zapachy - Lufterfrischer, Flowers - C902 FRESH FLOWER
C902 FRESH FLOWER
Lufterfrischer, Flowers
Pojemność:
Siehe mehr
Düfte
Zapachy - Lufterfrischer, Fantasy - C903 FRESH FANTASY
C903 FRESH FANTASY
Lufterfrischer, Fantasy
Pojemność:
Siehe mehr
Düfte
Zapachy - Lufterfrischer, Sadelholz - C904 FRESH PREMIUM
C904 FRESH PREMIUM
Lufterfrischer, Sadelholz
Pojemność:
Siehe mehr
Düfte
Zapachy - Lufterfrischer, Duft frische Wäsche - C905 FRESH LAUNDRY
C905 FRESH LAUNDRY
Lufterfrischer, Duft frische Wäsche
Pojemność:
Siehe mehr
Düfte
Zapachy - Lufterfrischer, Orange - C906 FRESH ORANGE
C906 FRESH ORANGE
Lufterfrischer, Orange
Pojemność:
Siehe mehr