Professionelles Reinigungsmittel

online store
Side menu
Side menu

Nabłyszczacz Do Linoleum  - Nabłyszczanie Podłóg W Szpitalu

Voigt: mamy swoje sposoby na zabezpieczanie podłóg

Od trzech dekad konsekwentnie stawiamy na jakość, która procentuje czystością, higieną i bezpieczeństwem w obiektach zarządzanych przez naszych Klientów. Nic dziwnego, że z produktów Voigt korzystają reprezentanci najbardziej wymagających branż, np. HoReCa, sektor medyczny, placówki edukacyjne i opiekuńcze.

more

Marka Voigt pojawia się wszędzie tam, gdzie w temacie czystości nie może być miejsca na półśrodki i niedomówienia. Wśród profesjonalnych detergentów nie mogło zabraknąć również specyfików umożliwiających zabezpieczanie posadzek. To wielowątkowy temat, bowiem podłogi mogą być wykończone różnymi materiałami. Dla przykładu, nabłyszczanie paneli podłogowych, nabłyszczanie linoleum czy nabłyszczanie podłogi drewnianej wymaga użycia innych środków. Wszystkie potrzebne do tego produkty znajdziesz w naszym serwisie internetowym.

Polimeryzacja podłóg nie ma przed nami tajemnic

Polimeryzacja nie tylko gwarantuje pożądaną estetykę i zapewnia wrażenie wysokiego standardu obiektu, ale przede wszystkim wydłuża żywotność zabezpieczonych powierzchni. Oferta produktów polimerowych w kategorii cleaning & hospital obejmuje dyspersje metaliczne, preparaty polimerowe z dodatkiem poliuretanów oraz środki polimerowo-woskowe. Można je używać na wodoodporne powierzchnie z tworzyw sztucznych, posadzki kamienne oraz podłogi drewniane. Co godne odnotowania w przypadku obiektów wielkopowierzchniowych, zebrane tu preparaty mogą być stosowane w technologiach High-Speed. Dobrym przykładem jest tutaj nabłyszczanie podłóg w szpitalu, szkole czy na uczelni – wszędzie tam, gdzie królują podłogi wykonane z PCV. Wykorzystując nasz nabłyszczacz do linoleum, gumolitu lub lastriko z łatwością osiągniesz zamierzony efekt. Nabłyszczanie PCV z użyciem specyfików Voigt tworzy trwałą i odporną na ścieranie podłogę, która zabezpiecza tworzywo przed intensywnym użytkowaniem.

less
Polieren
Nabłyszczanie - Versiegelung von Holzböden - C591 PROTECT WOOD
C591 PROTECT WOOD
Versiegelung von Holzböden
Pojemność:
Siehe mehr
Polieren
Nabłyszczanie - Versiegelung von Bodenbelägen - C592 PROTECT FLOOR
C592 PROTECT FLOOR
Versiegelung von Bodenbelägen
Pojemność:
Siehe mehr
Polieren
Nabłyszczanie - Versiegelung von Fußböden - C593 PROTECT FLOOR MAX
C593 PROTECT FLOOR MAX
Versiegelung von Fußböden
Pojemność:
Siehe mehr
Polieren
Nabłyszczanie - Leitfähige Bodenversiegelung - C594 PROTECT FLOOR PRO
C594 PROTECT FLOOR PRO
Leitfähige Bodenversiegelung
Pojemność:
Siehe mehr