Profesjonalne Środki Utrzymania Czystości

sklep internetowy
Menu boczne
Menu boczne

Środki Dezynfekujące Vimedin - Środki Do Dezynfekcji Rąk

Środki dezynfekujące Vimedin

Dbałość o czyste dłonie to slogan, który wpaja nam się od najmłodszych lat. Nawet przedszkolaki zdają sobie sprawę, że dzięki czystym dłoniom jesteśmy bezpieczniejsi i mniej podatni na infekcje. Nie wszyscy jednak pamiętają, że wizualna czystość nie gwarantuje pełni bezpieczeństwa.

więcej

 Na ciele bowiem gromadzą się niewidoczne gołym okiem patogeny, które mogą powodować choroby. Mowa tutaj o różnej maści bakteriach, grzybach i wirusach. Czyhają one na nas na każdym kroku, przy styczności z praktycznie każdą powierzchnią. Na ich obecność szczególnie narażeni jesteśmy w miejscach publicznych, np. środkach transportu zbiorowego czy budynkach użyteczności publicznej, w których przewija się wiele osób. Tam, gdzie ryzyko spotkania z niewidocznymi gołym okiem szkodnikami jest wysokie, zwykłe mydło nie wystarcza. Potrzeba czegoś więcej. Takim produktem jest np. delikatny żel do dezynfekcji rąk, który można nosić w plecaku, torebce lub stosować jako środek do dezynfekcji rąk w biurze czy samochodzie.

Żel do dezynfekcji rąk w obszarze medycznym i nie tylko

W tej kategorii prezentujemy żel przeciwwirusowy, bakteriobójczy i drożdżakobójczy. Jego szerokie kompetencje można wykorzystywać w placówkach medycznych (również jako żel do chirurgicznej dezynfekcji dłoni), a także w hotelach, pensjonatach, centrach konferencyjnych, sklepach wielkopowierzchniowych, szkołach, przedszkolach, bibliotekach, fermach, gabinetach weterynaryjnych oraz zakładach przetwarzających żywność. Produkt ten sprawdza się też jako żel do rąk COVID-19. Oprócz skuteczności w eliminowaniu zagrożeń płyn dezynfekujący nie powoduje podrażnień – jest bezpieczny w kontakcie ze skórą skłonną do zmian alergicznych, gdyż zawiera pielęgnacyjny wyciąg z rumianku. Preparat nie wymaga spłukiwania, co ułatwia codziennie użytkowanie, i jest neutralny w kontakcie z żywnością. Środki do dezynfekcji rąk to jeden z produktów flagowych marki Voigt, których znacznie wzrosło przy okazji pandemii SARS-CoV-2. Poznaj środki dezynfekujące Vimedin i zadbaj o pełne bezpieczeństwo Twoich bliskich, pracowników, klientów i gości.

mniej
Dezynfekcja
Dezynfekcja - Vimedin - Żel do chirurgicznej i higienicznej dezynfekcji rąk - C740 VIMEDIN SKIN GEL
C740 VIMEDIN SKIN GEL
Żel do chirurgicznej i higienicznej dezynfekcji rąk
Pojemność:
Zobacz więcej