Side menu
Side menu

Profesjonalny Odświeżacz Powietrza Do Kuchni

Odświeżacze powietrza i zapachy dla branży HoReCa

Zapach i poczucie świeżości składają się na ogół wrażeń gości z pobytu w hotelu, SPA czy restauracji. Niestety, kontrolowanie zapachu w pomieszczeniach, w których przewija się wiele osób, przetwarza się żywność i tam, gdzie panuje duże stężenie wilgoci w praktyce jest niezwykle trudne.

more

Standardowe odświeżacze powietrza dostępne w drogeriach i dyskontach mogą nie radzić sobie w trudnych warunkach. Aby zadbać o przyjemną woń w szatniach, toaletach, magazynach czy na zapleczach gastronomicznych, potrzeba czegoś więcej. I tu z odsieczą zmysłowi powonienia przybywa profesjonalny odświeżacz powietrza do kuchni, łazienki i innych pomieszczeń, w którym kontrolowanie zapachu jest utrudnione. Proponowane przez Voigt środki są dostępne w butelkach z wygodnymi aplikatorami. Odświeżacz powietrza o przedłużonym czasie działania skutecznie eliminuje odory, zapewniając uczucie świeżości na cały dzień. Produkt świetnie sprawdza się w pokojach hotelowych, korytarzach, foyer, toaletach, palarniach, kuchniach i pomieszczeniach gospodarczych. Nasze odświeżacze powietrza są dostępne w kilku wersjach: leśnej, pomarańczowej, fantazyjnej, mango-czili, premium i świeżego prania. Szeroki wybór aromatów sprawia, że każdy może znaleźć tu zapach, który idealnie dopełni wystrój i przeznaczenie danego pomieszczenia.

Profesjonalny odświeżacz powietrza do kuchni i wiele więcej

Marka Voigt od wielu lat tworzy i sprzedaje profesjonalne środki czystości, których walory doceniają hotelarze, restauratorzy i inni przedsiębiorcy ceniący sobie higienę i bezpieczeństwo. Nasze produkty znajdują zastosowanie w Polsce i kilku innych europejskich krajach. Branża HoReCa, czyli główny odbiorca naszych wyrobów, ceni je za skuteczność i efektywności. Znajomość potrzeb rynku i imponujące zaplecze R&D pozwala nam tworzyć autorskie receptury wydajnych detergentów o różnorakim zastosowaniu. Nasze środki czystości umożliwiają utrzymanie porządku i wyśrubowanych standardów sanitarnych w hotelach, obiektach gastronomicznych, pensjonatach, sanatoriach, centrach konferencyjnych, szpitalach i obiektach użyteczności publicznej.

less
Fragrance
Zapachy - Forest fragrance air freshener with a long-lasting effect - H533
H533
Forest fragrance air freshener with a long-lasting effect
Pojemność:
See more
Fragrance
Zapachy - Orange fragrance air freshener with a long-lasting effect - H534
H534
Orange fragrance air freshener with a long-lasting effect
Pojemność:
See more
Fragrance
Zapachy - Fantasy fragrance air freshener with a long-lasting effect - H535
H535
Fantasy fragrance air freshener with a long-lasting effect
Pojemność:
See more
Fragrance
Zapachy - Mango Lychee fragrance air freshener with a long-lasting effect - H536
H536
Mango Lychee fragrance air freshener with a long-lasting effect
Pojemność:
See more
Fragrance
Zapachy - Premium fragrance air freshener with a long-lasting effect - H537
H537
Premium fragrance air freshener with a long-lasting effect
Pojemność:
See more
Fragrance
Zapachy - Fresh Laundry fragrance air freshener / odour neutraliser - H538
H538
Fresh Laundry fragrance air freshener / odour neutraliser
Pojemność:
See more