Profesjonalne Środki Utrzymania Czystości

sklep internetowy
Menu boczne
Menu boczne

Higiena Mycia Rąk

Zdrowie i higiena: mycie rąk ma znaczenie!

I choć wezwanie do regularnego mycia rąk często kojarzy się nam z pierwszymi latami życia, kiedy rodzice i dziadkowe skwapliwie dbali o nasze bezpieczeństwo, to troska o czyste ręce nie powinna być jedynie domeną wieku dziecięcego.

więcej

Wiedzą o tym doskonale właściciele hoteli, pensjonatów, uzdrowisk, pubów, restauracji i popularnych obiektów użyteczności publicznej. Wszędzie tam podstawowa dbałość o higienę staje się priorytetem, a jej zaniedbanie może prowadzić do poważnych konsekwencji. Z myślą o wszystkich zarządcach obiektów turystycznych, gastronomicznych, edukacyjnych i kulturalnych przygotowaliśmy zestaw profesjonalnych produktów do mycia rąk. Proponowane przez nas rozwiązania nie tylko skutecznie radzą sobie z brudem i przykrymi zapachami, ale także skutecznie eliminują patogeny zagrażające zdrowiu. Są przy tym bardzo wydajne (sprzedawane w pięciolitrowych opakowaniach) i neutralne nawet dla wrażliwej skóry, a przez to bezpieczne dla pracowników, klientów i gości, w tym także dzieci.

Higiena i mycie rąk – środki zgodne z system HACCP

Pandemia COVID-19 przypomniała nam dobitnie, jak istotną rolę może pełnić skrupulatne mycie rąk. Ten prosty zabieg jest podstawowym sposobem na zredukowanie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii. Aby zablokować rozwój patogenów, potrzeba odpowiednich narzędzi – profesjonalnych środków do mycia i dezynfekcji rąk. Znajdziesz je na Voigt.pl. W (czyste) ręce naszych klientów oddajemy mydło w płynie, żel do dezynfekcji i wyrób łączący zalety mydła i żelu – dezynfekcyjne mydło w płynie. Wszystkie produkty są niezastąpione w obiektach HoReCa, szkołach, na uczelniach, urzędach, placówkach leczniczych, siłowniach, punktach żywienia zbiorowego i innych miejscach, w których codziennie pojawia się wiele osób. Intuicyjnie proste w aplikacji mydła i żel do dezynfekcji rąk pozwolą utrzymać odpowiedni poziom higieny, a tym samym umożliwiają ciągłość pracy obiektu, bez lęku o infekcje i zatrucia. Nasze wyroby zapewniają standardy higieny wymagane przez system HACCP.

mniej
Higiena rąk
Higiena rąk - Bezzapachowe mydło w płynie - H610
H610
Bezzapachowe mydło w płynie
Pojemność:
Zobacz więcej
Higiena rąk
Higiena rąk - Dezynfekcyjne mydło w płynie - H615
H615
Dezynfekcyjne mydło w płynie
Pojemność:
Zobacz więcej