Profesjonalne Środki Utrzymania Czystości

sklep internetowy
Menu boczne
Menu boczne

Płyny Do Zmywania - Zmywak W Restauracji

Płyny do zmywania ręcznego

Zmywak w restauracji nie ma co prawda bezpośredniego przełożenia na kształt menu czy smak potraw, jednak znacząco przekłada się na całościowe wrażenia gości i organizację pracy na zapleczu.

więcej

Czysta zastawa, sztućce i szkło są absolutnie konieczne do utrzymania renomy lokalu – smugi, zacieki i zabrudzenia mogą bowiem zrujnować smak najlepszych dań i najbardziej klimatyczny wystrój sali. Co więcej, liczy się także szybkość zmywania i dobra organizacja pracy na zmywaku. Bez tego ostatniego elementu mogą pojawiać się zatory w najbardziej obleganych godzinach, co z kolei będzie przekładało się na napiętą atmosferę wśród personelu i konieczność dłuższego oczekiwania na realizację zamówienia przez gości. Aby uniknąć tego czarnego scenariusza, warto zaopatrzyć zmywak w restauracji w niezawodne narzędzia, jakimi bez wątpienia są płyny do zmywania Voigt. Do dyspozycji Klientów oddajemy płyny do ręcznego mycia naczyń, szkła, sztućców i akcesoriów produkcyjnych.

Skuteczność + efektywność sprzątania = Voigt

Płyny do zmywania ręcznego występują w dwóch pojemnościach: 5 i 10 l. Środki te bez większych problemów radzą sobie z tłuszczem, zaschniętym brudem, przypaleniem i innymi zabrudzeniami. Są przy tym łatwe do spłukania i bezpieczne w kontakcie ze skórą człowieka (atest PZH). Skoncentrowana formuła pozwala zmywać naprawdę efektywnie, nie generując przy tym kolejnych odpadów plastikowych w postaci opakowań po standardowych detergentach. Koncentraty Voigt są stosowane wszędzie tam, gdzie smugi, zacieki i niedomyte elementy nie są tolerowane. Środki świetnie sprawdzą się też w przypadku przemywania naczyń przed włożeniem ich do zmywarki. Nasze płyny do zmywania „upłynniają” pracę na zmywaku, czyniąc ją szybką i niewymagającą specjalnych umiejętności. Dzięki nim zmywak nigdy nie będzie opóźniał procesu przygotowywania i podawania posiłków. Sprawdź ofertę koncentratów do ręcznego mycia naczyń i przekonaj się, że czystość jest na wyciągnięcie ręki!

mniej
Zmywarki przemysłowe
Zmywarki przemysłowe - Ręczne mycie naczyń. Koncentrat - H690
H690
Ręczne mycie naczyń. Koncentrat
Pojemność:
Zobacz więcej
Zmywarki przemysłowe
Zmywarki przemysłowe - Ręczne mycie naczyń. Superkoncentrat. - H699
H699
Ręczne mycie naczyń. Superkoncentrat.
Pojemność:
Zobacz więcej