Profesjonalne Środki Utrzymania Czystości

sklep internetowy
Menu boczne
Menu boczne

Środki Do Mycia Rąk - Płyny Do Mycia Rąk

Środki do mycia rąk – niezbędnik w branży HoReCa i nie tylko

Pandemia wirusa Covid-19 dobitnie przypomniała nam, jak duże znaczenie może mieć regularne mycie dłoni. Ta podstawowa czynność wpajana nam od dziecka może zapobiegać transferowi drobnoustrojów i zabezpieczać przed groźnymi chorobami.

więcej

Wiedzą o tym doskonale pracownicy branży gastronomicznej, dla których troska o czystość stanowi elementarz codziennych obowiązków. Do innych grup, które powinny być szczególnie wyczulone na dbałość o higienę rąk, należą pracownicy służby medycznej, personel zatrudniony w zakładach przetwórstwa żywności czy analitycy laboratoryjni. Wróćmy jednak do pracowników restauracji. Częste mycie rąk przez pracowników kuchni i obsługi pozwoli zapobiec ewentualnym zatruciom gości i, co za tym idzie, kłopotliwym kontrolą służb sanitarnych. Innymi słowy, dbałość o higienę rąkjest najlepszym środkiem prewencji w branży gastronomicznej.

Profesjonalne płyny do mycia rąk

Asortyment Voigt składa się z produktów tworzonych z myślą firmach, dla których czystość jest tematem, gdzie brak miejsca na kompromisy. Detergenty tworzymy samodzielnie w naszej polskiej fabryce, bazując na autorskich recepturach opracowanych przez zespół R&D. Jakość rozwiązań sygnowanych logo Voigt doceniają przedsiębiorcy w Polsce i kilku europejskich krajach, w których prowadzimy dystrybucję. Jesteśmy dumni, że nasze profesjonalne środki czystości doczekały się wielu międzynarodowych wyróżnień. Jokerem w naszej talii są płyny do mycia rąk. Zebraliśmy je w tej sekcji serwisu. Są wśród nich bezzapachowe mydło do mycia rąk dostępne w 5 litrowym opakowaniu oraz płyn do dezynfekcji z dozownikiem. Skład produktów uzupełnia dezynfekcyjne mydło w płynie. Zaprezentowane tutaj środki do mycia rąk są zalecane w obszarach, gdzie istnieje potrzeba utrzymania podwyższonych standardów higienicznych zgodnych z systemem HACCP. Nasze płyny do mycia rąk skutecznie rozprawiają się z zabrudzeniami, usuwają tłuszcz, niszczą patogeny, a jednocześnie są przyjazne dla nawet wrażliwej skóry dłoni.

mniej
Higiena rąk
Higiena rąk - Bezzapachowe mydło w płynie - H610
H610
Bezzapachowe mydło w płynie
Pojemność:
Zobacz więcej
Higiena rąk
Higiena rąk - Żel do dezynfekcji rąk - H614
H614
Żel do dezynfekcji rąk
Pojemność:
Zobacz więcej
Higiena rąk
Higiena rąk - Dezynfekcyjne mydło w płynie - H615
H615
Dezynfekcyjne mydło w płynie
Pojemność:
Zobacz więcej