Professionelles Reinigungsmittel

online store
Side menu
Side menu

Toaleta W Restauracji - Dobry Środek Do Czyszczenia Toalet

Toaleta w restauracji lub hotelu może być naprawdę czysta!

Klienci często dzielą się z nami wyzwaniami, z którymi przychodzi im się mierzyć w codziennej pracy. Jednym z najczęściej wymienianych problemów jest utrzymanie czystości w WC. Czy istnieje dobry środek do czyszczenia toalet? Który preparat daje najlepsze efekty, a przy tym nie rujnuje firmowego budżetu?

more

Wieloletnie doświadczenie w branży HoReCa sprawia, że czujemy się upoważnieni do odpowiedzi na te pytania. Profesjonalne środki czystości dedykowane do czyszczenia sanitariatów sygnowane logo Voigt robią przysłowiową różnicę i sprawiają, że toaleta w restauracji będzie lśniła. W tej części naszego serwisu internetowego zebraliśmy preparaty, które pozwolą zadbać o czystość i higienę w tym pomieszczeniu. A o tym, że warto troszczyć się o porządek w WC niech świadczy fakt, że wizyta w łazience również waży na ogólnych odczuciach gości z pobytu w lokalu.

Dobry środek do czyszczenia toalet w rozsądnej cenie? To możliwe!

Voigt od prawie trzydziestu lat opracowuje autorskie receptury środków czystości. Nasze wyroby są produkowane w polskiej fabryce i sprzedawane na rynkach w kilku europejskich krajach. Za każdą recepturą stoi wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów oraz rzetelne testy. Skuteczność rozwiązań potwierdzają sami użytkownicy, którzy chętnie wracają do naszych produktów. Klienci doceniają także preparaty przeznaczone do czyszczenia toalet. Są wśród nich koncentraty do mycia podłóg, żel do dezynfekcji muszli klozetowych, płyn do czyszczenia powierzchni szklanych oraz środki do mycia ceramiki i kafelek. Zastosowanie tych środków gwarantuje, że każdy element wyposażenia łazienki – armatura, posadzka, kafelki, blaty czy lustra będą pięknie się prezentować i wzbudzać uznanie. Środki do czyszczenia toalet mają skoncentrowaną formułę, w rezultacie czego korzystanie z ich usług jest tańsze od standardowych produktów dostępnych w drogeriach. Używając koncentratów, generujemy mniej plastikowych odpadów, co sprawia, że nasze preparaty są także przyjazne dla środowiska.

less
Die Fenster, die Möbel, die Ausrüstung
Szyby, meble, sprzęty - Glasreiniger - H521
H521
Glasreiniger
Pojemność:
Siehe mehr
für Lebensmittelbetriebe
Preparaty kwasowe - Sanitär-Unterhaltsreiniger - H540
H540
Sanitär-Unterhaltsreiniger
Pojemność:
Siehe mehr
für Lebensmittelbetriebe
Preparaty kwasowe - Sanitär-Desinfektionsgel - SANITARIATY-ŻEL VC541
SANITARIATY-ŻEL VC541
Sanitär-Desinfektionsgel
Pojemność:
Siehe mehr
für Lebensmittelbetriebe
Preparaty kwasowe - Entfernung von Schmutz und mineralische Ablagerungen - H544
H544
Entfernung von Schmutz und mineralische Ablagerungen
Pojemność:
Siehe mehr
Fußböden und Bodenbelag
Podłogi i wykładziny - Boden Unterhaltsreiniger - Duft Mango & Lychee - H580
H580
Boden Unterhaltsreiniger - Duft Mango & Lychee
Pojemność:
Siehe mehr
Fußböden und Bodenbelag
Podłogi i wykładziny - Boden Unterhaltsreiniger - Duft Agave, Teflon™ surface protector - H582
H582
Boden Unterhaltsreiniger - Duft Agave, Teflon™ surface protector
Pojemność:
Siehe mehr