Side menu
Side menu

Profesjonalne Środki Myjące Do Zakładów Spożywczych

Profesjonalne środki myjące do zakładów spożywczych

Firmy zajmujące się produkcją, przetwarzaniem i sprzedawaniem żywności muszą stosować się do restrykcyjnych norm jeśli chodzi o utrzymanie higieny. Ambitne wymagania stawiane przed tym sektorem dziwić nie mogą, gdyż mówiąc o sterylności w zakładach spożywczych myślimy tak naprawdę o bezpieczeństwie wszystkich konsumentów.

more
Aby sprostać wygórowanym normom i oczekiwaniom systemów certyfikacji, warto skorzystać z pomocy zaufanego partnera biznesowego. Za takiego w oczach wielu Klientów uchodzi Voigt – polska marka od trzech dekad produkująca detergenty ze znakiem jakości. Doskonałe zrozumienie potrzeb odbiorców pozwoliło nam stworzyć całą rodzinę produktów do utrzymania czystości w nawet najbardziej wymagających okolicznościach – w restauracjach, hotelach, pensjonatach, szpitalach, basenach, saunach oraz obiektach SPA i wellness. Autorskie receptury środków czystości, opracowane przez specjalistów pracujących w naszym laboratorium, są gwarancją skuteczności i efektywności, które mogą potwierdzić zadowoleni Klienci w kilku europejskich krajach.

Postaw na sprawdzone rozwiązania


W naszej ofercie są także profesjonalne środki myjące do zakładów spożywczych. W tej kategorii zebraliśmy preparaty kwasowe do usuwania zabrudzeń i osadów mineralnych (resztki mydła, rdza, kamień) oraz do mycia lodówek, chłodni i powierzchni ze stali szlachetnej. Jeśli chodzi o to ostatnie tworzywo, mamy także bezkwasowy środek z dozownikiem do mycia i nabłyszczania stali szlachetnej. Ofertę uzupełniają koncentraty do eliminowania tłustego brudu (dostępne w wersji z fosforanami lub bez) oraz środki w sprayu do usuwania tłustych smug i przypalonych powłok. Taki zestaw przyborów umożliwia precyzyjne czyszczenie praktycznie wszystkich elementów znajdujących się na wyposażeniu zakładu spożywczego. Dzięki nim codzienne sprzątanie stanie się dobrą praktyką, która pozwoli utrzymać należyte standardy higieniczne. Inwestycja w profesjonalne środki myjące do zakładów spożywczych będzie także sygnałem dla personelu, że bezpieczeństwo jest priorytetem w ich miejscu pracy i w tym temacie nie może być miejsca na kompromisy. less
Acid preparations
Preparaty kwasowe - Lime scale and dirt cleaner - H544
H544
Lime scale and dirt cleaner
Pojemność:
See more
Polishing
Nabłyszczanie - Stainless steel cleaning and polishing - H560
H560
Stainless steel cleaning and polishing
Pojemność:
See more
Acid preparations
Preparaty kwasowe - Cleaning of refrigerators, cold stores, and stainless steel surfaces - H630
H630
Cleaning of refrigerators, cold stores, and stainless steel surfaces
Pojemność:
See more
Deep cleaning
Gruntowne czyszczenie - Phosphate-free cleaner for greasy dirt - H641
H641
Phosphate-free cleaner for greasy dirt
Pojemność:
See more
Deep cleaning
Gruntowne czyszczenie - Grease remover - H642
H642
Grease remover
Pojemność:
See more
Deep cleaning
Gruntowne czyszczenie - Burnt dirt and scorch remover - H644
H644
Burnt dirt and scorch remover
Pojemność:
See more
Deep cleaning
Gruntowne czyszczenie - Grease remover - H652
H652
Grease remover
Pojemność:
See more