Profesjonalne Środki Utrzymania Czystości

sklep internetowy
Menu boczne
Menu boczne

Płyny Do Zmywarek Gastronomicznych - Środki Do Zmywarek Gastronomicznych W Zakładach Spożywczych

Profesjonalne środki do zmywarek gastronomicznych w zakładach spożywczych

W dużych lokalach gastronomicznych, obiektach noclegowych czy punktach zbiorowego żywienia stosuje się mechaniczne sposoby na zmywanie naczyń. Nic w tym dziwnego, bowiem mycia manualne – choć w teorii może wydawać się bardziej precyzyjne – nie zdaje egzaminu na dużą skalę.
  więcej
Zmywarki przemysłowe pozwalają zaoszczędzić sporo wody i jeszcze więcej czasu personelu. Aby tego typu urządzenia spełniały pokładane w nich nadzieje, a wyciągnięte z nich naczynia były faktycznie czyste i lśniące, należy dodać do swojego asortymentu markowe płyny do zmywarek gastronomicznych. Z myślą o przedstawicielach branży HoReCa oraz sektorze przetwórczym i wszystkich przedsiębiorstwach stosujących maszynowe zmywanie naczyń na dużą skalę stworzyliśmy gamę detergentów do mechanicznego czyszczenia naczyń. Nasze portfolio obejmuje m.in. uniwersalny środek do zmywarek przemysłowych, płyn do płukania i nabłyszczania oraz odkamieniacz. Dla najbardziej wymagających Klientów mamy środek zasadowy i preparat kwasowy do stosowania w myjakach znajdujących się w zakładach spożywczych. Oba środki z powodzeniem rozpuszczają białko i tłuszcze, a po spłukaniu czyszczona powierzchnia jest pozbawiona smug i neutralna dla żywności. Wszystkie przedstawione tu płyny do zmywarek gastronomicznych mają postać koncentratu, co przekłada się na skuteczność i efektywność czyszczenia oraz możliwość dopasowania siły roztworu do stopnia zabrudzeń.

Voigt ma patent na czystość i bezpieczeństwo


Środki do zmywarek gastronomicznych w zakładach spożywczych to jedna z wielu gam produktowych w naszym asortymencie. Profesjonalne środki czystości, z których słynie Voigt, pozwalają utrzymywać najwyższe standardy higieny w najtrudniejszych warunkach (np. takich, w których pracuje się z żywnością, a w powietrzu panuje spora wilgoć). Wiele firm przetwórczych, szpitali, restauracji, hoteli, szkół czy obiektów konferencyjnych nie wyobraża sobie lepszego partnera w walce z brudem i patogenami. Jeśli Ty również szukasz solidnego i sprawdzonego w praktyce wsparcia w staraniach o czyste powierzchnie, podłogi i naczynia, sprawdź nasze propozycje i przekonaj się na własnym biznesie, dlaczego tysiące firm zaufało marce Voigt. mniej
Zmywarki przemysłowe
Zmywarki przemysłowe - Mycie w zmywarkach przemysłowych - H691
H691
Mycie w zmywarkach przemysłowych
Pojemność:
Zobacz więcej
Zmywarki przemysłowe
Zmywarki przemysłowe - Płukanie i nabłyszczanie w zmywarkach przemysłowych - H692
H692
Płukanie i nabłyszczanie w zmywarkach przemysłowych
Pojemność:
Zobacz więcej
Zmywarki przemysłowe
Zmywarki przemysłowe - Odkamieniacz - H693
H693
Odkamieniacz
Pojemność:
Zobacz więcej
Zmywarki przemysłowe
Zmywarki przemysłowe - Mycie w zakładach spożywczych. Preparat zasadowy - H694
H694
Mycie w zakładach spożywczych. Preparat zasadowy
Pojemność:
Zobacz więcej
Zmywarki przemysłowe
Zmywarki przemysłowe - Mycie w zakładach spożywczych. Preparat kwasowy - H695
H695
Mycie w zakładach spożywczych. Preparat kwasowy
Pojemność:
Zobacz więcej