Profesjonalne Środki Utrzymania Czystości

sklep internetowy
Menu boczne
Menu boczne

Środki Do Dezynfekcji Rąk Dla Zakładów Spożywczych

Markowe środki do dezynfekcji rąk dla zakładów spożywczych


Istnieją branże, dla których utrzymanie czystości i higieny nie jest jedynie kaprysem kadry zarządzającej lub próbą wpasowania się w aktualne trendy. Dla sektora spożywczego i przetwórczego bezpieczeństwo pracy jest najwyższym priorytetem, a zaniedbania w tej materii mogą prowadzić do poważnych kłopotów – zarówno po stronie zakładu pracy (kontrole, opóźnienia, kary związane z niewywiązaniem się z umowy, utrata zaufania w oczach kontrahentów itd.), jak i Klientów (kłopoty ze zdrowiem).
  więcej
Aby zapobiec problemom tego typu, warto wyposażyć zakład spożywczy w niezawodne preparaty dezynfekcyjne. Oto one! W tej części naszego serwisu znajdują się środki do dezynfekcji rąk dla zakładów spożywczych. Zaprezentowane tutaj produkty pozwolą kompleksowo zadbać o higienę dłoni pracowników pracujących z żywnością i wyrobami spożywczymi. W ofercie posiadamy bezzapachowe mydło w płynie, żel do dezynfekcji i preparat łączący w sobie właściwości dwóch pierwszych – czyli dezynfekcyjne mydło w płynie. Środki wykazują działanie bakteriobójcze, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze, dzięki czemu skutecznie eliminują zagrożenia zakażenia patogenami. Są jednocześnie neutralne w kontakcie z pożywieniem oraz bezpieczne nawet dla delikatnej skóry z tendencją do przesuszania się. Dodajmy, że wskazane tu produkty skutecznie eliminują nieprzyjemne zapachy będące nieodzownym „urokiem” pracy przy przetwórstwie żywności.

Voigt – strażnik czystych rąk


Marka Voigt od trzech dekad dostarcza na europejskie rynki profesjonalne środki czystości. Opracowane na podstawie autorskich receptur detergenty pozwalają utrzymać porządek i bezpieczeństwo pod kontrolą, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Z naszych produktów korzystają przedstawiciele branży HoReCa oraz inne firmy zobligowane do stosowania norm wynikających z systemu HACCP. Voigt proponuje skuteczne i efektywne środki do dezynfekcji rąk dla zakładów spożywczych, dzięki którym utrzymasz wysoki poziom bezpieczeństwa na zakładzie pracy i ciągłość produkcji.
  mniej
Higiena rąk
Higiena rąk - Bezzapachowe mydło w płynie - H610
H610
Bezzapachowe mydło w płynie
Pojemność:
Zobacz więcej
Higiena rąk
Higiena rąk - Żel do dezynfekcji rąk - H614
H614
Żel do dezynfekcji rąk
Pojemność:
Zobacz więcej
Higiena rąk
Higiena rąk - Dezynfekcyjne mydło w płynie - H615
H615
Dezynfekcyjne mydło w płynie
Pojemność:
Zobacz więcej