Profesjonalne Środki Utrzymania Czystości

sklep internetowy
Menu boczne
Menu boczne

Profesjonalne Płyny Do Podłóg W Centrum Handlowym

Profesjonalne płyny do podłóg w centrum handlowym

Żyjemy w czasach, w których galerie handlowe są jednymi z najbardziej obleganych obiektów. Nic dziwnego, że każde średniej wielkości miasto chce mieć na swoim terenie centrum handlowe, a większe miejscowości mają po kilka obiektów tego typu. Taka popularność galerii sprawiała, że punkty handlowe niejako konkurują ze sobą o klientów.

więcej

Co mogą oceniać goście centrów handlowych? Wytycznych może być wiele: ilość i różnorodność sklepów, dojazd, pojemność parkingu, wystrój, zapach i muzyka w tle. Z całą pewnością do tej grupy należą też czystość i higiena, za które odpowiadają firmy sprzątające. Ich pracownicy uwijają się jak w ukropie, by witryny, meble, toalety i podłogi w galerii handlowej nie odstraszały gości. Skoro o posadzkach mowa, to warto dodać, że polska marka Voigt ma w swojej ofercie profesjonalne płyny do podłóg w centrum handlowym, które zadbają o korzystne wrażenie klientów zaraz po przekroczeniu progu budynku.

Centra handlowe na błysk gotowe

Produkujemy profesjonalne detergenty od trzydziestu lat, więc świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, co cenią sobie firmy sprzątające. Z jednej strony liczy się wysoka skuteczność – usuwanie plam, zacieków i przebarwień, z drugiej wydajność – możliwość szybkiego mycia wielu metrów kwadratowych przy zastosowaniu niewielkiej ilości detergentu. Obie wytyczne spełniają nasze profesjonalne płyny do podłóg w centrum handlowym. Skoncentrowana formuła pozwala dobrać roztwór do stopnia zabrudzeń. Detergenty szybko odparowują z podłogi lub wykładziny, nie pozostawiają smug, a przy tym tworzą ochronną warstwę ułatwiającą kolejne sprzątanie. Ich użytkownicy doceniają fakt, że umyta w ten sposób podłoga nie wymaga spłukiwania, wycierania na sucho czy polerowania, co znacznie skraca czas poświęcony na sprzątanie. Ponadto zaprezentowane tu płyny cechuje przyjemny, nieinwazyjny zapach. Mamy także niskopieniący koncentrat do maszynowej pielęgnacji twardych posadzek: PCV, terazzo, gres, lastriko, granit itp.

mniej
Podłogi, wykładziny
Podłogi i wykładziny - Środek do mycia podłóg na bazie alkoholu - C331 FLOOR EASY
C331 FLOOR EASY
Środek do mycia podłóg na bazie alkoholu
Pojemność:
Zobacz więcej
Podłogi, wykładziny
Podłogi i wykładziny - Środek do mycia podłóg na bazie alkoholu - C341 FLOOR PROTECT
C341 FLOOR PROTECT
Środek do mycia podłóg na bazie alkoholu
Pojemność:
Zobacz więcej
Podłogi, wykładziny
Podłogi i wykładziny - Mycie powierzchni podłogowych - C351 FLOOR SMART
C351 FLOOR SMART
Mycie powierzchni podłogowych
Pojemność:
Zobacz więcej
Podłogi, wykładziny
Podłogi i wykładziny - Niskopieniący preparat do maszynowej pielęgnacji podłóg - C368 FLOOR MATIC
C368 FLOOR MATIC
Niskopieniący preparat do maszynowej pielęgnacji podłóg
Pojemność:
Zobacz więcej