Profesjonalne Środki Utrzymania Czystości

sklep internetowy
Menu boczne
Menu boczne

Płyn Do Mycia Toalet

Płyn do mycia toalet w centrach handlowych

Galerie handlowe i pasaże to jedne z najbardziej obleganych miejsc. To w nich robimy zakupy, załatwiamy bieżące sprawy czy spędzamy czas wolny. Popularność obiektów tego typu sprawia, że przez każde centrum handlowe codziennie przetaczają się tłumy odwiedzających. Wiele osób korzysta z zaplecza sanitarnego.

więcej

Do toalet w centrach handlowych ma dostęp każdy, co sprawia, że sanitariaty powinny być otoczone szczególną troską służb odpowiedzialnych za utrzymanie czystości w obiektach wielkopowierzchniowych. Z pomocą przychodzą im profesjonalne środki czystości do mycia łazienek w budynkach użyteczności publicznej. Znajdziesz je w tym segmencie naszego serwisu internetowego. W tej sekcji zebraliśmy uniwersalne preparaty do czyszczenia armatury łazienkowej – środki do mycia umywalek, blatów czy płyn do mycia toalet. Niektóre z nich mają formę aktywnej piany, inne żelu, jeszcze inne skoncentrowanego płynu, który można rozcieńczać w zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni i stopnia zabrudzenia. Najbardziej intensywne środki kwasowe radzą sobie z rdzawymi zaciekami, kamieniem czy nalotami z mydlin – czyli przeszkodami, z którymi na co dzień mierzą się ekipy sprzątające. Innowacyjna formuła produktów sprawia, że zastosowanie środka zmniejsza ryzyko odkładania się kamienia i eliminuje przykre zapachy.

Środki czystości dla zawodowców

Wysoką jakość naszych detergentów zawdzięczamy m.in. własnemu zapleczu R&D, dzięki któremu możemy tworzyć profesjonalne środki czystości odpowiadające na potrzeby różnych sektorów przemysłu. Autorskie receptury i odważne sięganie po najnowsze zdobycze naukowe sprawia, że Voigt – niezmiennie od trzech dekad – jest jedną z wiodących firm projektujących i produkujących niezawodne środki do sprzątania. Z usług naszych wyrobów korzystają firmy sprzątające w kilku krajach europejskich. Wśród klientów są także przedsiębiorstwa świadczące usługi dla galerii handlowych. Z myślą o specyfice ich pracy przygotowaliśmy niezawodne preparaty i płyny do mycia toalet w centrach handlowych. Oto one!

mniej
Sanitariaty
Sanitariaty - Mycie bieżące powierzchni sanitarnych, aktywna piana - C101 SANIT FOAM
C101 SANIT FOAM
Mycie bieżące powierzchni sanitarnych, aktywna piana
Pojemność:
Zobacz więcej
Sanitariaty
Sanitariaty - Mycie powierzchni sanitarnych - C123 SANIT GEL
C123 SANIT GEL
Mycie powierzchni sanitarnych
Pojemność:
Zobacz więcej
Sanitariaty
Sanitariaty - Bieżące mycie powierzchni i urządzeń sanitarnych - C131 SANIT EASY
C131 SANIT EASY
Bieżące mycie powierzchni i urządzeń sanitarnych
Pojemność:
Zobacz więcej
Sanitariaty
Sanitariaty - Mycie powierzchni sanitarnych i SPA - C159 SANIT OXY
C159 SANIT OXY
Mycie powierzchni sanitarnych i SPA
Pojemność:
Zobacz więcej
Sanitariaty
Sanitariaty - Gruntowne mycie pomieszczeń i urządzeń sanitarnych - C169 SANIT STRONG
C169 SANIT STRONG
Gruntowne mycie pomieszczeń i urządzeń sanitarnych
Pojemność:
Zobacz więcej