Profesjonalne Środki Utrzymania Czystości

sklep internetowy
Menu boczne
Menu boczne

Środki do mycia podłóg w sklepach

Profesjonalne środki do mycia podłóg

Posadzka jest jedną z wizytówek każdego sklepu czy lokalu usługowego. Nie inaczej jest w przypadku piekarni i cukierni. W tego typu obiektach o zabrudzenia jest wyjątkowo łatwo – różnego rodzaju słodkie dodatki, polewy, posypki i mąki mają tendencję do przyklejania się w różnych miejscach, także na podłodze.

więcej

Aby uniknąć roznoszenia zabrudzeń na podeszwach przez personel i Klientów, warto zaopatrzyć się w profesjonalne środki do mycia podłóg. Voigt uchroni posadzkę przed klejącym się plamami i nada jej pożądanego połysku. Trzy dekady doświadczenia w produkcji środków czystości dla branży HoReCa, sektora medycznego, placówek edukacyjnych oraz podmiotów operujących w branży spożywczej pozwoliło nam stworzyć gamę niezawodnych produktów, dzięki którym zadbasz o każdy rodzaj podłogi. Niezależnie od tego, czy Twój lokal zdobią kafelki, gres, panele, linoleum czy wylewana posadzka, inwestując w nasze produkty masz pewność, że stawiasz na najbardziej zaawansowane rozwiązania na rynku. Wszystkie zaprezentowane w tym serwisie detergenty projektujemy i produkujemy sami, korzystając z wiedzy i pomysłowości naszych inżynierów oraz własnego zaplecza R&D. Czuwamy nad każdym etapem tworzenia produktów, co pozwala nam dać gwarancję jakości na cały asortyment.

Czyszczenie podłóg w piekarni, cukierni czy sklepie jeszcze nigdy nie było takie proste!

W ofercie znajdziesz różne środki do mycia podłóg, które sprawdzą się na różnych typach posadzek. Detergenty świetnie radzą sobie z tłustymi zabrudzeniami, klejącymi plamami, a nawet z osadami i zaciekami. Różna specyfika pozwala dobrać preferowane rozwiązanie – w naszej talii znajdziesz m.in. środek bez fosforanów, płyn bezzapachowy czy preparat do doczyszczania podłóg. Wszystkie detergenty mają formę koncentratu, co przekłada się na skuteczność i efektywność sprzątania. Skondensowana forma daje także możliwość dopasowania siły roztworu do stopnia zabrudzeń. Zaprezentowane środki do mycia podłóg nadają się do czyszczenia ręcznego i mechanicznego.

mniej
Gruntowne czyszczenie
Gruntowne czyszczenie - Doczyszczanie podłóg. Superkoncentrat - H590
H590
Doczyszczanie podłóg. Superkoncentrat
Pojemność:
Zobacz więcej
Gruntowne czyszczenie
Gruntowne czyszczenie - Mycie podłóg w przemyśle spożywczym, bezzapachowy - H640
H640
Mycie podłóg w przemyśle spożywczym, bezzapachowy
Pojemność:
Zobacz więcej
Gruntowne czyszczenie
Gruntowne czyszczenie - Usuwanie tłustego brudu, środek bez fosforanów - H641
H641
Usuwanie tłustego brudu, środek bez fosforanów
Pojemność:
Zobacz więcej
Gruntowne czyszczenie
Gruntowne czyszczenie - Usuwanie tłustego brudu - H642
H642
Usuwanie tłustego brudu
Pojemność:
Zobacz więcej
Zmywarki przemysłowe
Zmywarki przemysłowe - Odkamieniacz - H693
H693
Odkamieniacz
Pojemność:
Zobacz więcej