Profesjonalne Środki Utrzymania Czystości

sklep internetowy
Menu boczne
Menu boczne

Zmywarka Profesjonalna

Detergenty do zmywarek przemysłowych

Zmywarka profesjonalna jest nieodłącznym elementem wyposażenia praktycznie każdego lokalu gastronomicznego lub punktu zajmującego się przetwarzaniem żywności na dużą skalę. Restauracje, puby, hotele, punkty zbiorowego żywienia, kantyny, piekarnie, cukiernie zakłady przetwórcze…

więcej

Lista przedsiębiorstw korzystających z usług przemysłowych zmywarek jest naprawdę długa. Taki fakt nie może dziwić, gdyż przy pewnym wolumenie produkcji zmywanie ręcznie przestaje być efektywne. Zatory na zmywaku mogą powodować napiętą atmosferę i spowalniać proces gotowania, wydawania posiłków lub przetwarzania żywności. Aby uniknąć tego typu sytuacji i raz na zawsze pozbyć się problemu tłustych, niedomytych naczyń, wielu przedsiębiorców decyduje się na zainstalowanie na zapleczu urządzenia z prawdziwego zdarzenia. Zmywarka profesjonalna może faktycznie działać cuda, jednak warto pamiętać, że nawet najlepszej klasy sprzęt czyszczący nie będzie skuteczny, jeśli będzie miał do dyspozycji kiepskie detergenty. I tu właśnie na scenie pojawia się marka Voigt proponując profesjonalne preparaty do mechanicznego zmywania naczyń.

Zmywarka profesjonalna błyszczy z detergentami Voigt

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy dwa skoncentrowane preparaty przeznaczone do użytku w zmywarkach przemysłowych. Mowa tu o wzmocnionym detergencie czyszczącym oraz preparacie do płukania i nabłyszczania. Ten duet zapewnia kompleksowe podejście do mycia naczyń – sztućców, talerzy, garnków, kubków ceramicznych i szkła, ale także koszy, blach i akcesoriów piekarniczych. Dwa wspomniane detergenty mają skoncentrowaną formę, co daje możliwość dopasowania stężenia roztworu do stopnia twardości wody. Produkty te dobrze radzą sobie z tłuszczem, kłopotliwymi osadami, a nawet zaschniętymi plamami. Oba preparaty są dostępne w dużych opakowaniach: 5, 10 lub 20 litrów. Uzupełnieniem oferty w tym segmencie jest odkamieniacz. Ten środek może znacząco wydłużyć żywność pracy zmywarki i sprawić, że będzie ona skutecznie wykonywała swoje obowiązki.

mniej
Zmywarki przemysłowe
Zmywarki przemysłowe - Ekonomiczne mycie naczyń w zmywarkach przemysłowych - H691E
H691E
Ekonomiczne mycie naczyń w zmywarkach przemysłowych
Pojemność:
Zobacz więcej
Zmywarki przemysłowe
Zmywarki przemysłowe - Mycie w zmywarkach przemysłowych. Detergent wzmocniony - H691S
H691S
Mycie w zmywarkach przemysłowych. Detergent wzmocniony
Pojemność:
Zobacz więcej
Zmywarki przemysłowe
Zmywarki przemysłowe - Ekonomiczne płukanie i nabłyszczanie w zmywarkach przemysłowych - H692E
H692E
Ekonomiczne płukanie i nabłyszczanie w zmywarkach przemysłowych
Pojemność:
Zobacz więcej
Zmywarki przemysłowe
Zmywarki przemysłowe - Płukanie i nabłyszczanie w zmywarkach przemysłowych. Preparat wzmocniony - H692K
H692K
Płukanie i nabłyszczanie w zmywarkach przemysłowych. Preparat wzmocniony
Pojemność:
Zobacz więcej
Zmywarki przemysłowe
Zmywarki przemysłowe - Odkamieniacz - H693
H693
Odkamieniacz
Pojemność:
Zobacz więcej