Profesjonalne Środki Utrzymania Czystości

sklep internetowy
Menu boczne
Menu boczne

Środki Dezynfekujące Do Sklepów

Środki dezynfekujące do sklepów, piekarni, cukierni

O tym, jak istotną rolę ma walka z wirusami, bakteriami i innymi patogenami dobitnie przypomniała nam pandemia COVID-19. Istnieją branże, w których o higienę należy dbać na co dzień, nie tylko przy okazji podwyższonego zagrożenia epidemiologicznego.

więcej

Jedną z nich są gastronomia oraz sektor przetwórstwa żywności. Należą do niego także cukiernie i piekarnie, którym dedykujemy produkty w tej kategorii – profesjonalne preparaty dezynfekujące powierzchnie. Są one idealnym uzupełnieniem standardowego sprzątania, którego efekt zwykle skupia się na estetyce. Środki dezynfekujące do sklepów, kawiarni, piekarni i cukierni „czyszczą” to, co niewidoczne gołym okiem – eliminują mikroskopijne zagrożenie i sprawiają, że powierzchnie stają się bezpieczne w kontakcie z żywnością. Zaprezentowane tu preparaty mają właściwości grzybobójcze, wirusobójcze i bakteriobójcze. Świetnie sprawdzą się w czyszczeniu mebli, blatów, instalacji, maszyn i urządzeń. Ich ogromną zaletą jest fakt, że zastosowanie płynu nie powoduje korozji i nie niszczy warstwy lakieru. Aplikacja nie pozostawia także przykrego zapachu. W ofercie mamy dwa koncentraty sprzedawane w pojemnikach 5 i 10 litrów oraz gotowy płyn do dezynfekcji w mniejszym opakowaniu z atomizerem.

Nie tylko dezynfekcja

Środki dezynfekujące do sklepów, piekarni, cukierni i innych zakładów przetwórczych to jedna z wielu gałęzi w naszej ofercie. Od początku istnienia firmy, a więc od 30 lat, konsekwentnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych odbiorców, uważnie analizując każdą rynkową sugestię. Na ich podstawie stworzyliśmy i stale udoskonalamy portfolio detergentów adresowanych do branży HoReCa, instytucji medycznych, placówek edukacyjnych i innych miejsc, w których czystość ma priorytetowe znaczenie. Jakość naszych preparatów mogą potwierdzić zadowoleni Klienci w kilku europejskich krajach, dla których Voigt jest zaufanym partnerem biznesowym. Dołącz do ich grona i przekonaj się, jak łatwo możesz zadbać o czystość i bezpieczeństwo swojego lokalu dzięki marce Voigt.

mniej
Dezynfekcja
Dezynfekcja - Mycie i dezynfekcja powierzchni - H621
H621
Mycie i dezynfekcja powierzchni
Pojemność:
Zobacz więcej
Dezynfekcja
Dezynfekcja - Mycie i dezynfekcja powierzchni - H620
H620
Mycie i dezynfekcja powierzchni
Pojemność:
Zobacz więcej
Dezynfekcja
Dezynfekcja - Mycie i dezynfekcja powierzchni - GASTRO-SEPT VC620
GASTRO-SEPT VC620
Mycie i dezynfekcja powierzchni
Pojemność:
Zobacz więcej
Preparaty kwasowe
Preparaty kwasowe - Mycie i dezynfekcja lodówek, chłodni oraz stali szlachetnej - GASTRO-ACID SPRAY VC630R
GASTRO-ACID SPRAY VC630R
Mycie i dezynfekcja lodówek, chłodni oraz stali szlachetnej
Pojemność:
Zobacz więcej